Powerpoint'te video tekrarlama!

Kodla Büyü

SerkanF1

Seçkin Üye
Seçkin Üye
20-25 saniyelik video var elimde ve bunun sürekli tekrarlanmasını istiyorum ama malesef video bittiğinde duruyor. Ne yaptıysam sürekli tekrarlamasını başaramadım. Yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı acaba...

Eklediğiniz video seçili iken üst menüdeki video araçlarından Durdurulana Kadar Dön kutucuğunu işaretlemiş miydiniz ?

mutefli24' Alıntı:
Eklediğiniz video seçili iken üst menüdeki video araçlarından Durdurulana Kadar Dön kutucuğunu işaretlemiş miydiniz ?
İşaretledim ama dönmüyor meret... Acaba avi veya wmv dosya uzantılarından kaynaklanabilir mi...

Azmin elinden birşey kurtulmuyormuş, çözdüm sonunda. :D

Video uzantısıyla alakalıymış. Avi, MP4, mpeg gibi uzantılarda tekrarlama olayını yapmıyor. Uzantı WMV olmak zorunda.

Sesi cgömme olayında ....Sesin de mp3 değil WAW olması gerektiği gibi :)

Benim de ayrı bir sorum var.Sunuma ses ekledik bütün slaytlarda yürüt dedik.Aradaki herhangi bir slayta da video ekledik.videonun geldiği slayt görüntülenirken sunuma verdiğimiz sesi kapatmanın bir yolu var mı ? Video ve eklediğim müzik sesleri karışıyor.

xchg' Alıntı:
Benim de ayrı bir sorum var.Sunuma ses ekledik bütün slaytlarda yürüt dedik.Aradaki herhangi bir slayta da video ekledik.videonun geldiği slayt görüntülenirken sunuma verdiğimiz sesi kapatmanın bir yolu var mı ? Video ve eklediğim müzik sesleri karışıyor.
Oooo, sen lisansüstü konulardan soruyon. :) Ben bilmiyom ama öyle bir yöntemin olduğunu da zannetmiyorum. Video 6 slaytta ise 5 slayt müziği çaldırırsın. Videodan sonra aynı müziği tekrar ekleyip devam ettirebilirsin...

SerkanF1' Alıntı:
xchg' Alıntı:
Oooo, sen lisansüstü konulardan soruyon. :) Ben bilmiyom ama öyle bir yöntemin olduğunu da zannetmiyorum. Video 6 slaytta ise 5 slayt müziği çaldırırsın. Videodan sonra aynı müziği tekrar ekleyip devam ettirebilirsin...
mantıklı. istediğin yerden başlatmak içinde sesi kırparsın.

Geri