Powerpoint ile ilgili bir zor soru

Kodla Büyü

hugo4545

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar powerpoint programında slayta video eklerken, video ekleme penceresinde ekte gönderdiğim resimdeki gibi, önceden eklenmiş videoların veya resimlerin isimleri de var. Bu isimleri nereden silebiliriz. Ben aradım bulamadım. Temp, prefetech gibi klasörleri de temizledim fakat bu liste silinmiyor. Powerpointine güvenen arkadaşlardan yardım bekliyorum. (office programını kaldııp kurmak uzun iş)

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    204.4 KB · Görüntüleme: 1,075
Power point ile değil de , windowsdaki son kullanılan öğeleri silmek belki işe yarayabilir. Yeni sürümlerde denemedim belki faydası olur

hocam sen adres yazıp listeleme yapmışsın. Listedekilerin çoğu video değil. c:\ yazdığında zaten alternatif yolları görürsün.

Hocam sadece video seçsem de önceden eklediğim video görünüyor. O videonun orda görünmesini istemiyorum. Win8 de son kullanılan listeyi temizledim ancak hala duruyor. Cclean siler mi bilmiyorum denemedim.

Örnek olarak siz de bir video ekleyin slayta sonra powerpointi kapatın kaydetmeden.sonra tekrar girin video ekleme penceresine.Çıkan pencerede dosya adı kısmınıda demin eklediğiniz videonun yolunu görceksiniz.O yolu nasıl silerim bilmiyorum.

resimdeki tikler kalkınca tamamdır...

Ekli dosyalar

• ppt ayar.jpg
    ppt ayar.jpg
    61.7 KB · Görüntüleme: 938
Benim pc de denedim olmuştu tabi power pointi açıp kapatınca farkediliyor sonuç.
Sonuçta cclenaer çözmüş, mühim olanda buydu :)

the_korsan' Alıntı:
Benim pc de denedim olmuştu tabi power pointi açıp kapatınca farkediliyor sonuç.
Sonuçta cclenaer çözmüş, mühim olanda buydu :)

Hocam restart ettim bilgisayarı, şimdi oldu ;) Çok teşekkür ederim size de :) BBNETTE aradığını bulmak çok güzel :+1:

Geri