"plip battery spent" Ne anlama geliyor? 207

Kodla Büyü

hasari

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Bir kaç gündür bu uyarı "plip battery spent" veriyor bunun anlamı nedir arkadaşlar?
İnternetten baktım anahtarın pilinin zayifladığını söylüyorlar. Bilgisayar bunun nasıl algılıyor sorun gerçekten anahtardaki pilde mi? Eğer sorun buysa yaklaşık olarak bunun fiyatı nedir?
Şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara tşkler.

Araç PEUGEOT 207

Servisi arayıp sordum. Anahtarın pili bitmek üzereymiş bu uyarıyı o sebeple veriyormuş. Pilinin fiyatıda 10 tl miş.
Buraya yazmamın nedeni günün birinde bu hatayla karşılaşabileceğinizdir. İyi sürüşler. :)

geçen telaşlı telaşlı bunu bana komşum sormuştu... malum makine yeni olunca tedirgindi samet amca :)

hasari' Alıntı:
Servisi arayıp sordum. Anahtarın pili bitmek üzereymiş bu uyarıyı o sebeple veriyormuş. Pilinin fiyatıda 10 tl miş.
Buraya yazmamın nedeni günün birinde bu hatayla karşılaşabileceğinizdir. İyi sürüşler. :)
forum enleri diye bir anket vardı şimdi kararımı verdim
hasari demek yardım sever demek
hasari demek ileri görüşlü demek
bu gün bende bu hatayla karşılaştı plip pili bitti diye 207 outdoorumda teşekkürler hasari içimi rahatlattın

monerello' Alıntı:
hasari' Alıntı:
forum enleri diye bir anket vardı şimdi kararımı verdim
hasari demek yardım sever demek
hasari demek ileri görüşlü demek
bu gün bende bu hatayla karşılaştı plip pili bitti diye 207 outdoorumda teşekkürler hasari içimi rahatlattın
Sağol hocam, baya bir övgüyle bahsetmişsiniz. Birinin işine yaradığını görmek gerçekten güzel bir şey. :oops:

Şu an 307 aracımda aynı hatayı ben de aldım. Allah razı olsun hasari :+1:

ALLAH Razı olsun hocam yeni bir arabamız var maşallah aile fertlerinden sadece bendeyken arıza çıkartıyor Aile içerisinde Abdestsiz lakabı takıldı az önce diş doktoruna gittim hastahane dönüşü aynı hata birden bire verdi ama Işık panelınde 2 de simge cıktı Koltukda oturan adam gibi 2 tane çıktı. Ekranda da o hatayı gördüm. Arabayı kapıya çektiğim gibi internetden aramaya başladım çok sukur sıkıntı değilmiş saolun bilgiler için :)

CaCaRiaN' Alıntı:
ALLAH Razı olsun hocam yeni bir arabamız var maşallah aile fertlerinden sadece bendeyken arıza çıkartıyor Aile içerisinde Abdestsiz lakabı takıldı az önce diş doktoruna gittim hastahane dönüşü aynı hata birden bire verdi ama Işık panelınde 2 de simge cıktı Koltukda oturan adam gibi 2 tane çıktı. Ekranda da o hatayı gördüm. Arabayı kapıya çektiğim gibi internetden aramaya başladım çok sukur sıkıntı değilmiş saolun bilgiler için :)
Geçmiş olsun. :)

Geri