PlayStation tavsiye

Kodla Büyü
youtube dan after before videoları seyret. çoçuğum playstation, tablet, switch vb. almadan önceki hali aldıktan sonraki hali diye

Köyde çalışırken yeri gelir gunde 8 saat oyun oynardım.Belli bir zaman sonra oyundaki nesneler nasıl yapılıyor, nasıl hareket ediyor diye kafa yordum.Su anda bilisim sektöründe en iyi para ve maaşlar video oyunlarında.Ankarada bir oyun firmasında sabah 09-aksam 22 gel bunu biliyorsan otur çalış dediler aylık maas ve yemek 70 bin lira.
Yani özetle oyundan zarar gelmez.Bir yere kadar oynar bıkar sonra üretmek için heyecan duyacak.Giris seviyesi hardiskli yazılımı kırılmış ps3 alınabilir.

Köyde çalışırken yeri gelir gunde 8 saat oyun oynardım.Belli bir zaman sonra oyundaki nesneler nasıl yapılıyor, nasıl hareket ediyor diye kafa yordum.Su anda bilisim sektöründe en iyi para ve maaşlar video oyunlarında.Ankarada bir oyun firmasında sabah 09-aksam 22 gel bunu biliyorsan otur çalış dediler aylık maas ve yemek 70 bin lira.
Yani özetle oyundan zarar gelmez.Bir yere kadar oynar bıkar sonra üretmek için heyecan duyacak.Giris seviyesi hardiskli yazılımı kırılmış ps3 alınabilir.
Sayın Hocam, beyaz yakalı olmak çok cazip geliyor fakat memuriyetin kıymetini bilmek gerekir diye düşünüyorum ben eğer bu işi yapacaksanız denemeden yapmayın derim.

Yaş kemale erdi hocam şurada 20 sene özgürce, para hesabi yapmadan istediğim işlerde kısa vadeli çalışmak isterim.Su an izindeyim ayda tek başına 20 bin lira da yetiyor.

Benim playstation alma nedenim bloodborne ve last of us oyunlarıydı.

"You there, Hunter.. Didn't you see the warning? Turn back at once."​

bloodborne oyunu zindanlar oyunun atmosferi benim için efsane bir oyundur.Her türlü korku öğesi var.gotik,gizemli
ve ürpertici bir oyun vesselam.Zorlugu falan yıldırmamalı.Karakter geliştikce daha zevkli oluyor.Dark souls 2 ve 3 de idare eder.
Fakat bloodborne müthiş.
Neyse,Bağımlılık yaparsa çocuklar için kötü deneyim olabilir.En fazla 2 saat oynanmalı.Onlara uygun oyun seçimi de gerekli.

Geri