Plan Yap

Kodla Büyü
hocam bu nasıl çalışıyor, dosyanın içinde dll uzantılı bir dosya var sadece program nerede?

bilisimci61' Alıntı:
hocam bu nasıl çalışıyor, dosyanın içinde dll uzantılı bir dosya var sadece program nerede?

program linki 1.sayfada var.
dll dosyası da vistada çalıştıramayan arkadaşlar için. dll dosyasını windows/system altına kopyalayınca çalışıyor.

the_korsan' Alıntı:
bilisimci61' Alıntı:

program linki 1.sayfada var.
dll dosyası da vistada çalıştıramayan arkadaşlar için. dll dosyasını windows/system altına kopyalayınca çalışıyor.

sağolun hocam program süper bişeymiş, iyi işe yarar, ben program diye dll dosyasını indirmiştim ilkten... :lol: :+1:

bu progamı kullanmaya çalıştım ama pek de başarılı olamadım. neden mi?
bu yıl 38 hafta var. o programda 36 haftadan sonrasını kabul etmiyor.kazanımlarınders saatini değiştiremiyorsun . en basit kazanım için bile 1 ders saati verilmiş.
bu söylediklerimi ukalalık olarak algılamayın lütfen sadece hocam güzel bir program yapmış ama bu eleştirileri de dikkate alarak daha da geliştirebilir diye söylüyorum ben.
tabii ki emeğe saygı yine de. bu programı yapan arkadaşımıza teşekkür ederim.

win 7 de çalişmiyor:S

NEDEN OLARAK WİN7 HATA GİDERMEDE DLL DOSYASİNİN win7 sürümünde kullanılmadığı yönünde:S

ucrub_burcu' Alıntı:
bu progamı kullanmaya çalıştım ama pek de başarılı olamadım. neden mi?
bu yıl 38 hafta var. o programda 36 haftadan sonrasını kabul etmiyor.kazanımlarınders saatini değiştiremiyorsun . en basit kazanım için bile 1 ders saati verilmiş.
bu söylediklerimi ukalalık olarak algılamayın lütfen sadece hocam güzel bir program yapmış ama bu eleştirileri de dikkate alarak daha da geliştirebilir diye söylüyorum ben.
tabii ki emeğe saygı yine de. bu programı yapan arkadaşımıza teşekkür ederim.

Öncelikle program çok iyi düşünülüp hazırlanmış, çok işimi gördü teşekkür ederim artık planımı kendi isteğime göre birkaç tıkla yapıyorum. Benim isteğim şu; Planı Oluştur Butonuna tıkladığımızda kazanımların listelendiği bir sayfa geliyor o sayfayı da excel e veya word e aktarırsak faydalı olur.
Haftalara bölme tarihleme mantığı çok güzel düşünülmüş ama bizim MEB göz önüne alınmamış :). burcu hocamızın dediği gibi haftalarda problem çıkyor ama yine çoğunluk 36 hafta ya göre yaptı sanırım (Eylül 1 hafta, ekim 4 hafta.... olacak şekilde) .
Bi arkadaşımız da basit kazanımlara 1 ders saati verildiğini söylemiş. Programda ben de farkettim. Mesela kitapta bir basamağın 1.2 ve 1.3 numaralı kazanımı bir ders saatinde işlenmiş ama sanırım programda böyle bişi yapılamamış onun yerine 1.2 ye 1 saat , 1.3 e 1 saat verilmiş. Ben bu sorunu planı hazırlarken 1.3 ü eklemeyip sonra excel dosyasında 1.2 nin bulunduğu hücreye 1.3 ü elle yazarak hallettim. böylece 2 kazanım 1 ders saati olmuş oldu.

Planı yapan arkadaşımız bize balık tutmayı da öğretirse programı güzelce geliştirebiliriz sanırım, gerçi bu halide işimizi görüyor. Tekrar teşekkürler.

program cok güzel fakat 36 haftadan eksik olunca. uyarı veriyor. bu seneki eğitim-öğretim haftaları da 36 değil sanırım.

Öncelikle program çok hoşuma gitti gönderen arkadaşa geç de olsa teşekkür ederim, yeni gördüm.
evet 2 kazanım 1 saate sığdırılamıyor belki ama, 3 saat verileni 1 e, 2 ye düşürmek mümkün. eklenen kazanımlarda ders saatine çift tıklayınca değişiklik şansı veriyor. programda yazıyor zaten.

Program süpermiş ama yapan arkadaş haftaları serbest bıraksa daha iyi olacakmış.. Teşekkürler..

Geri