pis yedili

Kodla Büyü

ozlem22

Süper Üye
Süper Üye
yahu bu show tvnin tatilde sürekli pis yedili yayınlaması yüzünden tatil dönüşü çocukların googleda aradıkları tek şey pis yedili oldu. geçen dönem hiç baktıklarını bile görmemiştim.. küçüğünden büyüğüne herkes pis yedili ve one direction resimlerine bakıyolar sürekli..ne yapsam yasaklasam mı göz mü yumsam bilemedim :shock:

Show tv şu an mali olarak çok zor durumdaymış. Onun için tutulan tek dizisini çevirip çevirip oynatıyor. Hatta Show tv de geçen gün ucuz kanalların bal reklamını bile gördüm

Hocam böyle diziler yaparak öğrencileri olumsuz etkiliyorlar. Aslında izin verilmemeli bu tür dizilere.

Bizim köyde ismail yk popüler :) Konya Büyükşehir Belediyesinin filtresi ile yasaklamıştım İsmail YK'yi:)

ders esnasında siteyi geziyorlarsa zaten sorun sizdedir, ama tenefüslerde ise yapacak fazla bir şey yok.

serkanaytekin' Alıntı:
ders esnasında siteyi geziyorlarsa zaten sorun sizdedir, ama tenefüslerde ise yapacak fazla bir şey yok.

derste ders yapıyoruz merak etmeyin, tenefüsleri kastetmiştim ben..

ozlem22' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:

tenefüslerde ben şahsen ders araştırması dışında ve dynet vb. laba almıyorum, sizde tavrınızı koyun, öğrenci labın internet cafe olmadığını bilsin. yoksa ciddi sıkıntı çıkarırlar.

serkanaytekin' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:

tenefüslerde ben şahsen ders araştırması dışında ve dynet vb. laba almıyorum, sizde tavrınızı koyun, öğrenci labın internet cafe olmadığını bilsin. yoksa ciddi sıkıntı çıkarırlar.

ilk mesajımda da söylediğim gibi ilk dönem bu tarz şeylerle karşılaşmamıştım, o yüzden bu konuda çocukları uyarma gereği bile duymamıştım, şu 2 gündür çocukların bu konulardaki aşırı ilgisini gördüğümden şaşkınlığımı burda dile getirdim..ama sizin iğneleyici tavrınızdan hiç hoşlanmadım onu da belirtmeden edemicem :-1:

ozlem22' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:

ilk mesajımda da söylediğim gibi ilk dönem bu tarz şeylerle karşılaşmamıştım, o yüzden bu konuda çocukları uyarma gereği bile duymamıştım, şu 2 gündür çocukların bu konulardaki aşırı ilgisini gördüğümden şaşkınlığımı burda dile getirdim..ama sizin iğneleyici tavrınızdan hiç hoşlanmadım onu da belirtmeden edemicem :-1:
+1
Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.

Tamamen düşünmekten aciz , ahlak ve namus kavramlarından bihaber nesillerin yetişmesi için elinden geleni yapıyorlar. Özel televizyonlar da sağolsun kendilerine veriler görevi fazlasıyla yerine getiriyorlar. :verymad:

Öğrencilerin birbirine hitap ederken isimleri yerine artık Kamil-Kaaamiller diyor. Kamil isminin; Olgun, yetişkin, ağırbaşlı, aklı başında insan gibi anlamlarını da mundar ettiler.

Elimde olsa bu pis 7liyi, kavak yellerini,arka sokakları,doktorlar, hayat bilgisini bir daha dönememek üzere yayın hayatından kaldırırım. Show tv gunde 17 saat yayınlayarak rekor kırmış bu kendisi gibi pis olan 7liyi... Özellikle milli eğitimizle uzaktan yakında alakası olmayan bu öğrenci dizilerini kınıyorum. Hayat Bilgisi,pis 7 li derlken şimdi de atv de bizim okul diye reziillik ortaya çıktı. işin ilginci temşit pilavı gibi her öğün servis edilen bu dizilerin hala ilgi görüyor olması...

yegenim yüzünden bende maruz kaldım o diziye. Birazda sardıydı aslında internetten indirebileceğim bi adres varmı bütün böülmlerini :p :p

ozlem22' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:
ozlem22' Alıntı:
serkanaytekin' Alıntı:

Tavrım iğneleyici değil, neden insanlar eleştiriye kapalı anlamıyorum. Biri size boynunuzda akrep var derse ona kızarmısınız? ,yoksa teşekkür mü edersiniz, sanırım siz kızıyorsunuz.

Neyse uzatmayalım.

Eskiler bilirler yalan rüzgarı diye bir dizi vardı. öğrencilerimizde öyle oldu malesef. Kim kimle çıkıyor, kim kime aşık kime değil başka mevzu yok. :) lisede de disiplin kurulundaki savunmaları okumuştum bi ara karnıma ağrı girmişti gülmekten. (güler misin ağlar mısın durumu ) ayşe , fatmanın eski çıktığı çocukla birlikte olmuş. fatma buna karşılık ayşenin eskisiyle çıkmak istemiş aralarına husumet girmiş yeliz ve büşrada olaya dahil olmuş kavga gürültü felan. (isimler gerçek değil tabi)

Kim kimle çıkıyor, kim kimle çıkar çıkamaz başka bir mevzu görmüyorum ben. İzlemedim ama bu dizilerde sanırım teşvik ediyor, normal gösteriyor bu tarz işleri . çocukların başka meselesi kalmadı çünkü ...

Geri