Php&MySql ve Html ve Css eğitim seti Ücretli

Kodla Büyü

honor

Aktif Üye
Php&MySql ve Html ve Css eğitim seti arıyorum ücretli. Tavsiye edebileceğiniz set varmı. Türk ekip diyenler oldu fakat onların eski olduğunu söleyenlerde..

PHP de yeni bişey yokki Türk Ekip inki eski olsun :)

PHP için türk ekip iyidir. 3 cd tamamnını izlerseniz size proje olarak bir portal bile kurdurtuyor.

Bende zamanında almıştım Türk Ekip PHP anlatım. PHP öğrenmek için gayet yeterli ancak css ve html için başka bir kaynağa daha ihtiyacın olur. PHP anlatım bir çok blog sitesinde var direk proje çalışması olan varsa onlara bak derim

BaRBaRYaN' Alıntı:

PHP için türk ekip iyidir. 3 cd tamamnını izlerseniz size proje olarak bir portal bile kurdurtuyor.
yeni olmaz olur mu... namespace, oop kuralları, kaldırılan özellikler, yeni fonksiyonlar vs... 5.3'ün yenilikleri.

Rüzgara Karşı'' Alıntı:
BaRBaRYaN' Alıntı:

yeni olmaz olur mu... namespace, oop kuralları, kaldırılan özellikler, yeni fonksiyonlar vs... 5.3'ün yenilikleri.
..
hocam php ile uğraşan kişiler için tabiki her versiyonla birlikte yenilikler geliyor. ama php nin P sinden başlayacak biri için temel fonksiyonlar, çalışma mantığı vb.. hala aynı. o yüzden o şekilde bir mesaj yazdım.

Geri