Php ile Veritabanı İşlemleri

Kodla Büyü

pcprog46

Site Gezgini
Herkese merhaba. Cuma günü teslim etmem gereken bir projem var. Php ile veritabanı işlemleri yapmam lazım ancak karıştırdım biraz, bildiğimde gitti :( sizden ricam bana en basit haliyle bir kaynak kodu ve ya link. Delete, update vs gibi işlemler yapmam lazım. Önce veritabanından kayıtları getirip sonra işlemlere başlamam gerekiyor, yardım edin lütfen.

sen projeyi baya baya bize yaptırmaya çalışıyorsun. biraz kurcala. güncel deyip bekleme bence. google gibi bir kaynağa sahipsin.

loperselim' Alıntı:
sen projeyi baya baya bize yaptırmaya çalışıyorsun. biraz kurcala. güncel deyip bekleme bence. google gibi bir kaynağa sahipsin.
Yok est öyle bir niyetim yok. Google var evet ama çoğu yerde aynı şekilde yapılmış hocam, o yüzden sıkıntı çektim biraz. Bide mezuniyet projem olduğundan onunda sıkıntısıyla epey kafam karıştı. Yardım etseniz de etmesenizde canınız saolsun, teşekkür ederim...

cuma günü teslim edeceğin proje için hiçmi araştırma yapmadın. "kodları nereye yazacağım " demen komik bir durum... önce bir kaç kod yaz takıldığın yerde yardım edelim

neo_in' Alıntı:
cuma günü teslim edeceğin proje için hiçmi araştırma yapmadın. "kodları nereye yazacağım " demen komik bir durum... önce bir kaç kod yaz takıldığın yerde yardım edelim
evet bunu diyorsan boşuna uğraşma o proje cumaya yetişmez.
biz burda ne anlatsak boş temelden eksik var.

Yapmaya çalıştığım şeylerden birisi şu. Veritabanından kayıtları çektim. Şimdi bunları bir tabloya atacağım ama tabloda iki seçebek daha olacak. Birisi sil, diğeri düzenle. Sil ve düzenle alanlarına link vererek kaydı silmek veya güncellemek istiyorum. Bu konuda yardımcı olabilirmisiniz rica etsem....

Geri