photoshop ve dreamweaver de site yaptım yayınlayamıyorum

Kodla Büyü

atakankorkmaz

Aktif Üye
arkadaşlar photoshop ta siteyi çizdim linkleri verdim web aygıtları için kaydet gif html ve görüntüler olarak kaydettim diğer sayfaları da aynı şekildee yaptım her sayfa için images klasörü oluşturdu bende hepsini aynı images klasörü içinde topladım bilgisayarımda bütün sayfalar ve index sayfam çok güzel çalıştı tüm sayfaları meb.k12 ye yükledim ama sayfalar gözükmüyor yardımcı olabilirmisiniz acaba

siteyi bilgisayarınızda olduğu gibi internete yüklemeniz lazım
hangi dosya bilgisayarda hangi klasörün içindeyse internete de öyle yükleyin
index.html yada default.html başlangıç sayfasıdır, biri olmadıysa diğer isimle deneyin

ilk oluşturulan images klasörlerini daha sonra silip, bağlantı adreslerini kontrol ettin mi?
merak ettiğim sorun sadece fotolarda mı??? index kısmen de olsa açılıyo mu

images klasöürünüdeki resimleri doğru yerden çağırdınıza emin misiniz bence onu mutlaka kontrol edin

ıkranur hocam index kısmen açılıyor ama mesela menüdeki yazılar gözükmüyor fare ile üzerlerine gittiniz mi el işaretine dönüşüyor tıklayınca istenilen sayfua açılıyor ama sadece photoshopta link verirken oluşan çizgiler gözüküyor yine resim arakplan ve yazılar gözükmüyor

atakankorkmaz' Alıntı:
ıkranur hocam index kısmen açılıyor ama mesela menüdeki yazılar gözükmüyor fare ile üzerlerine gittiniz mi el işaretine dönüşüyor tıklayınca istenilen sayfua açılıyor ama sadece photoshopta link verirken oluşan çizgiler gözüküyor yine resim arakplan ve yazılar gözükmüyor

Hocam o hali ile biz de görsek, link verirseniz çözmek çok kolay olacaktır, ben de merak ettim şahsen.

sayfalarınızı komple resimlerden oluşturduysanız sayfalarınızın yüklenmesi uzun sürüyordur. yani resimler yüklenmediği için linklerlerin üzerine gelince el işareti oluyor fakat resim yüklenmediği için orası boş gözüküyordur.

Geri