Photoshop Ders İstekleri_Açıklama

Kodla Büyü

emin.umut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Photoshop ile müteallik öğrenmek istediklerinizi burada belirtebilirsiniz, fakat ders isteklerine sadece ve sadece yönetim ekibi değil, diğer üyelerimizin de karşılık vermesi amaçlı bu kategoriyi oluşturduk...

Ders isteklerinizden hemen sonra o dersi hazırlamamız belki mümkün olmayabilir, yoğunluğumuz dersleri hazırlamamızı geçiktirebilir.

İsteğimiz, ders isteklerinizi belirtikten sonra, sabırla beklemeniz.
Saygılarımla...

bende ne zmandır yapmak istediğim soracaktım ama kısmet olmuyordu hocam güzel fikir böyle birşey.

neyse ilk soru benden. bir fotoğraf düşünün ortası gayet net ama kenarlara gittikte blur özelliği artıyor. aynı undergroundda nitro yaptığımızda kenarlar ışın gibi enteresan birşey oluyor ya öyle birşeyi nasıl yapabilirim hocam.

Hocam daha önce de sormuştum:Maske özelliğini nasıl kullandığımızı hiç bilmiyorum.Açıklayıcı bir örnek anlatır mısınız?Şimdiden teşekkürler.

fikriye' Alıntı:
Hocam daha önce de sormuştum:Maske özelliğini nasıl kullandığımızı hiç bilmiyorum.Açıklayıcı bir örnek anlatır mısınız?Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar ders isteklerimizi bu başlık altında değil, ders istekleri bölümüne yeni bir başlık açarak belirtelim....

emin.umut' Alıntı:
http://www.bilgisayarbilisim.net/tanidik_bir_efekt_radial_blur_-t19400.html

Bu istediğiniz şeydir inşaallah...

Birde ayrı başlıkta açsanız olur mu?

teşekkürler hocam evet buydu

Geri