Peugeot 407 kullanan varmı?

Kodla Büyü

goyildirim

Site Gezgini
arkadaşlar Peugeot 407 si olan yada kullanan varmı?(1.6 hdi)
bikaç şey sormak istiyorum. bu arabayı çok beğeniyorum, almayı çok istiyorum ama şuan düğün arefesindeyim. inş. düğünden sonra
1.yakıt tüketimi nasıl? ortalama yakıt tüketimi??
2.kronik bir sorunuyla karşılaştınızmı?
3.beğenmediğiniz yönleri?

Hocam 407 güzel araba ben kullandım ama bir opel ve wolksvagen kadar olamaz .... Kaç modle alacaksın birde oda önemli
Peugeot 407 1.6 HDI Premium Edition 2008 model bir 407 40-42 civarındadır eğer dşündüğün bu model ise. bu kadar vereceğine üstüne 4-5 daha koy Opel Insignia al derim eğerki 2008 ve üzeri 407 alacaksan benim tavsiyem Insignia almandır.. 407den daha harika bir araba...yinede karar senin ama dediğim gibi 407 de güzel yakıt tüketimi Insigniada daha az 40ye göre

Şık araç ve konforlu. Yakıt tüketim verileri aklımda değil ama o kasaya tasarruflu 1.6 Dizel için. Kronik bir sorun yok bilinen ama şansa da bağlı. Bir de dizel olduğundan önceki kullanıcının motoru yormamış olması önemli. Her anlamda güzel araç ama bi sorunu var. Önü göremiyorsunuz ve ön çok uzun. Alırsan öndeki bir engele sıfır yanışacam deme :) Bakmışsın -1 olmuş..

30 000 TL nin üzerinde 2. el araba almak biraz TR de mantikli gelmyior bana..memur için tabi..paran bol ise bişey diyemem.. madem 40-50 000 TL vericen çok kral arabalar var sıfır..

2006,2007,2008 model PEUGEOT 407 1.6 HDi Executive modeline bakıyorum.
evet belki o fiyata ondan daha konforlu bi araba alınabilir. jetta, insignia gibi.
ama içimdeki 407 hayranlığı, diğer arabalarda ne kadar konfor olursa olsun değişmiyor :roll:

dizel bir 407 fiyatına - insignia jetta (dizel için konuşuyorum) falan alınamaz arkadaşların piyasadan haberi yok galiba,
bence iyi bir seçim olur 407dizel

geçenler de opel ve peugeot bayilwerine gittim insignia yı yakından inceleme ve test sürüşüne çıkma şansım oldu. benim ford focus dizel aracım var gayet te memnunum, ama insignia dan aldığım hazzı kelimelere dökemem doğrusu. müthiş konforlu ve sürüşü çok kolay ve rahat.acaip teknolojik bir ara. ve insan içindeyken kendisini bir farklı hisssediyor. ve tabiki dış tasarımının mükemmelliğinden bahsetmek zaten gereksi. ondan sonra kendi aracım bana garip geldi :D

407 ye gelince onu da baya inceledim. bende sık sık trafikte gördüğümden çok beğeniyordum 407 yi. sürme şansım olmadı ama aracın içini baya inceledim. inanın içine binince bütün büyüsü bitti. bence içi tasarımı hiç hoş değil. çok acaip geldi açıkçası içindeyken araç çok soğuk geldi. hiç içime sinmedi. ve içi o fiyattaki bir arabaya göre hoş değil bence.

benece araçlarda dış tasarım önemli olabilir ama sürücü için önemli olan iç konforu ve araçtaki teknoloji olmalı. ve tabiki güvenli olması.

tcoalngsau' Alıntı:
30 000 TL nin üzerinde 2. el araba almak biraz TR de mantikli gelmyior bana..memur için tabi..paran bol ise bişey diyemem.. madem 40-50 000 TL vericen çok kral arabalar var sıfır..

:+1:

Geri