peugeot 307 aldım sizce nasıl

Kodla Büyü

yalcintasin

Site Gezgini
Arkadaşlar 2 gün önce 2005 model peugeot 307 XT BVA yani otomatik vites araç aldım.Özellikleri şöyle yorumlarınızı bekliyorum.
sunroof dışında herşey var
5 li cd çalar
park sensörü
6 hava yastığı
yağmur ve far sensörü
torpito soğutma falan var
lastikler yeni
araç 72000 km de
sadece arka çamurlukta lokal boya var
serviste baktırdım vitesi ve motoru çok iyi durumda denildi.
fiyat 21000 e aldım.

Herşeyi var demişsisnde olmayan şeyleride çok...mesela ESP varmı?

vites kutusunda problem çıkarmazsa iyi hocam az yakan arçlardandır peugeotlar 2008 den beri kullanıyorum :++:

fiyat olarak fena değil ama şuana kadar kullandığım araçlardan biridir 307.konfor olarak fiyatına göre tatmin etmeyen bir araçtır.aynı fiyata golf IV de göre çok kaba bir araçtır.direksiyona geçtiğinde kendini rahat hissetmezsin.yani konfor olarak çok düşük ama fiyat ve model olarak iyi bir araçtır.kazasız belasız yolculuklar hocam

fiyatına bakmaya bile gerek görmeden iyi değil diyorum...

fransız arabalarına karşı zaafımdanmıdır bilmem ama sağlam olmadıklarını söyleyebilirim. özellikle motorları çok kötü...

Öncelikle hayırlı olsun. Bende 2 (32000 km'dir) senedir 2003 model otomatik 307 xt kullanıyorum. Çok fazla olumsuz yorumlar okursun yukarıda yazanlar gibi. Bir arkadaş direksiyona geçince kendini rahat hissetmezsin demiş mesela en ilginç yorum o olmuş bana göre. Bence tam tersi söz konusu ön konsol olarak en geniş araçlardan birisidir, kelebek camlar sayesinde görüş açısı son derece genişler ve çok ferahlar. Benim araçtan sonra arkadaşın focusa binince kendimi basık yerde hissederim mesela. Konfor konusuna gelince eğer yaşadığın yerde yollar çok kötü değilse sıkıntı yaşamazsın malum bu araçlar asvalt sever. En kötü yanı arka amortisörleridir. Biraz sesli çalışır.

Bunun yanında otomatik vitesi tork konvertörlüdür yani biraz fazla yakar ama sorunsuzdur. Klasik olarak selenoid valf arızası verir. ama senin araç bildiğim kadarıyla makyajlı kasa senin kasada yeni nesil selenoid valf olduğundan o sorunu yaşamayabilirsin. Yaşasan bile ben 240 lira malzeme + 60 lira yağ + 100 lira işçilikle hallettim. Her zaman derim araç temizse ve içine sinip aldıktan sonra fiyat isterse 1000 lira fazla olsun dert etmeyin. O verdiğiniz fazla para emin olun size artı olarak döner ki bence fazla fiyat vermemişsiniz...

Hocam arabana bin keyfine bak. Hayırlı olsun darısı olmayan ve kıskananlara olsun. :D

baynadir' Alıntı:
fiyatına bakmaya bile gerek görmeden iyi değil diyorum...

fransız arabalarına karşı zaafımdanmıdır bilmem ama sağlam olmadıklarını söyleyebilirim. özellikle motorları çok kötü...

o sizin kuruntunuz kaç senedir biniyorum çokta zorladım tık yok

Hocam güle güle en güzel günlerinizde kullanın.
Hangi forumda olursa olsun A dan Z ye yazacağın her araba markası bilgi sahibi ya da bilgi sahibi olmayan kişilerce eleştirilir.Normaldir.
Çık yollara keyfini sür.Gayet sürüşü rahat,keyif verici araba.

Geri