peugeot 307 alınırmı

Kodla Büyü

hilto_ll

Üye
arkadaşlar peugeot 307 almayı düşünüyorum. peco hakkında düşünceleriniz.... tavsiyeleriniz.... bekliyorum şimdiden teşekkürler

kronik sorunları olan bir araba olarak biliyorum, iyice araştırılmalı...

lpg de verim alınmıyormuş bende almak istemiştim.Dizel alacaksanda 1.4 ünü almamanı öneririm.

Bende 207 si var 307 oranla birazda küçük ama ben seviyorum. Peugeotlar az yakan bir araç ve bu araçlar konforludur. Teknik olarak fazla birşey bilmiyorum onuda bilen birileri yorumlasın. :)

benzinli alıcaksan 2004 model ve sonrasını almaya çalış ve mümkünse Xt modeli olsun en donanımlısı ,dizel alıcaksan sakın 1.4 olanı alma ,diğer 1.6 olanın performansı çok iyi ,genel olarak konforlu ,sürüşü zevkli bir araç 307 ,ufak tefek kronik sorunları var doğrudur ama 2004 modellerden sonrasında çoğu giderildi ,lpg uyumu ise diğer peugeotlar gibi malesef pek iç açıcı değil psa motor lpgye pek elverişli değil fakat motoru gayet sağlamdır uzun yıllar gider

hocam ben alalı bir hafta oldu 2004 model xt modeli üstelik tüplü aldım harika bir araba hiç düşünmeden al,uzun yol ve aile arabası pişman olmazsın

ilginize teşekkürler arkadaşlar. 307 den vazgeçtim kronik sorunlar dolayısıyla. lacetti bakıyorum artık.

307 den lacettiye dönmek pek iyi olmaz hocam. 307 daha iyidir

Hocam neden alınmasın. Günümüzde artık satılmayan arabamı kaldı. Eğer pejo da bir anormallik varsa dışarıda gördüğümüz bir sürü pejo'nun sahipleri mi problemli? Bence değil. Bütçene uygun sa ve beğendiysen başkasının dediklerine de bakma gönlün hangi araba da ise onu al ve ona bin. En azından gönlündeki arabayı alırsan elinde başka araba varken hala gözün onda kalmaz.

Bende 308 var.307 lerin amortisör sorunlarından dolayı araç 2008 ten itibaren imajınını düzelmesi için 308 olarak ve düzeltilmiş olarak piyasaya sürüldü.
Fakat konforlu,ekonomik ve çekici bir araba

Geri