Peugeot 207 kullananlar...

Kodla Büyü

zafer_can

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar çok yakın bir zaman içerisinde 2007 veya üzeri Peugeot 207 almayı düşünüyorum. 207 kullananlar lütfen tavsiye ve yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim

İyi çalışmalar...

benim de aklımda var bu araba ama pejo üzerinde olumusz bir tutum var. Kullanan arkadaşlardan yorum alabilirsek daha güzel olur.

pejoları ben sevmem ama 207 leri iyi diye duydum genelde kaporta dağılıyor pejoların bi de motorun sesini sevmiyorum ben.

Ben kullanıyorum çok memnunum zarif bir araba motoru ve kaportasıda gayet güzel piyasada tutulan ve sevilen araçlardır.
Geniş bir aile iseniz sıkıntı yaratabilir bagajı küçük gelecektir başkada bir olumsuz tarafı yok.
Motoru sessizdir. Gerçi benim araba benzinli ama LPG kullanıyorum. Dizel araçlar ses yapacaktır.
Son sözüm: Hoşunuza giden bir araçsa çok düşünmeyin alın.

Aslına bakarsanız iki araba arasında kararsızım. Bunlardan birisi 207 benzinli, diğeri de Opel Corsa Dizel. Motor gücü olarak baktığınız zaman 207 daha çekişli ama ekonomik olarak baktığınızda ise Corsa. Bir diğer takılan husus da dizel arabaların bakımının yüksek olması.

Bir de dizel Corsa ile 207 arasında yaklaşık 1500 Tl fark var. Dizel Corsa daha pahalı geldi.

Özellikle Corsa kullanan arkadaşlar da bunu yorumlarlarsa sevinirim...

ben de tam benzinli 307 almak üzereydim kiiiii çok yakıyor, sık problem çıkarıyor dediler. alamadım:(((

Geri