Performans Ödevi ve Değerlendirme Ölçeği - İsteyen

Kodla Büyü

ancabsim

Aktif Üye
Donanım ve yazılım üzerine performans ödevleri ve ölçek

Eksikleri bildirirseniz (CTRL + Z)
Sevinirim.

Bilişimli Günler :D

Ekli dosyalar

• Performans ödevi.rar
    1.7 MB · Görüntüleme: 7,634
ancabsim' Alıntı:

Sevinirim.

hocam emeğinize sağlık güzel olmuş yalnız bir hatırlatma yapmak istiyorum yanlış anlamazsanız.
"Performans ödevi" değil "performans görevi" olmalı bir de sınıfta yapılmalı diye biliyorum yönetmeliğe göre.
yani bu aslında evde yapılıp gelinecek bir ödev olmamalı.

nurrah' Alıntı:
ancabsim' Alıntı:

Sevinirim.

hocam emeğinize sağlık güzel olmuş yalnız bir hatırlatma yapmak istiyorum yanlış anlamazsanız.
"Performans ödevi" değil "performans görevi" olmalı bir de sınıfta yapılmalı diye biliyorum yönetmeliğe göre.
yani bu aslında evde yapılıp gelinecek bir ödev olmamalı.

Evet hocam haklısınız.
ben zaten donanımları sınıfta tanıtmalarını isteyeceğim ama
ödev yerine Görev şeklinde anılmalı, çok doğru
iyi bir hatırlatma oldu
teşekkürler :alkis:

ben birşey sormak istiyorum bu ödevin çıktısını alıp tamamını tüm öğrencilere mi dağıtacağız?
ben ilk kez orta okulda çalışıyorum da

hocam eline sağlık. bende öğrencilere bu tarz bir şey vereyim diye tam hazırlığa oturmuştum. bu başlığı görünce de define bulmuşa döndüm :) ben birde proje ödevi olarak iç donanımları mukavvadan maket olarak vermek istiyorum. Sizce nasıl olur arkadaşlar. İstedikleri bir iç donanımı seçecekler ve sert mukavvadan ona benzeyen şekil tasarlayacaklar ve boyayacaklar. bunu yapanlara da proje notu vereceğim. Bu tarz bir şey yaptıran oldu mu? olduysa nelere dikkat etmeli ne tarz şeyler istemeliyim ve nasıl kurallar belirtmeliyim?

Geri