PDF to Word

Kodla Büyü

gamer99

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar PDF dosyalarını WORD'de açıp değiştirebileceğim GARANTİ/DENENMİŞ bir programa ihtiyacım var .
Kullanan arkadaşlardan tavsiye bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler

saol suat hocam
herhalde kullandığınız kesin çalışan bir programdır, değil mi ?

solid pdf converter... yıllardır kullanırım çok güzel... hem pdf yi word veya excel e çevirir hemde tersinide yapabilir...

bir türlü olmadı arkadaşlar

( Online web sayfası hariç )

ilaç lazım sanırım

gam er sana program beğendirmek ne kadar zormuş..
bu arada yazmayıda öğrenmişsin
çünkü hep simge ve semboller kullanırdın.
bak bunu kesinpeğeneceksin
NitroPDF Professional
32 veya 64 e göre programı kurarak 14 gün demosunu full kullanabilirsin.

asusv' Alıntı:
http://www.fullprogramlarindir.com/coolmuster-pdf-converter-pro-full-indir.html
Arkadaşlar prg.harika bir şey harf hatası bile yapmıyor.Noktası noktasına çeviriyor ,üstelik üzerinde düzeltme bile yapabiliyorsun. :++: Paylaşımda bulunan hocama teşekkürler.

tenten' Alıntı:
gam er sana program beğendirmek ne kadar zormuş..
bu arada yazmayıda öğrenmişsin
çünkü hep simge ve semboller kullanırdın.
bak bunu kesinpeğeneceksin
NitroPDF Professional
32 veya 64 e göre programı kurarak 14 gün demosunu full kullanabilirsin.
:)

ozvatan' Alıntı:
asusv' Alıntı:
http://www.fullprogramlarindir.com/coolmuster-pdf-converter-pro-full-indir.html
Arkadaşlar prg.harika bir şey harf hatası bile yapmıyor.Noktası noktasına çeviriyor ,üstelik üzerinde düzeltme bile yapabiliyorsun. :++: Paylaşımda bulunan hocama teşekkürler.

Hocam türkçe ayarı yok herhalde. Veya ben bulamadım. Türkçe karakterlerde sorun çıkartıyor.

adobe XI pro varken artık diğer programları kullanmaya gerek kalmadı programı çok güzel yapmışlar herşeyi yapabiliyorum artık ordan işimi fazlasıyla hallediyor.ister worde ister excele ister powerpointe istersemde resim olarak dönüştürebiliyorum. Ayrıca program içinde yazı eklenicekse ilgili yere yazı ekleyip kaydedebiliyorum.

adobe XI pro varken artık diğer programları kullanmaya gerek kalmadı programı çok güzel yapmışlar herşeyi yapabiliyorum artık ordan işimi fazlasıyla hallediyor.ister worde ister excele ister powerpointe istersemde resim olarak dönüştürebiliyorum. Ayrıca program içinde yazı eklenicekse ilgili yere yazı ekleyip kaydedebiliyorum.

ADOBE XI Pro nun full versiyonu varsa linkini gönderebilir misiniz hocam?
teşekkürler

Geri