PC nin görüntüsünü ET ye ve Monitöre Aktarma

Kodla Büyü

murcoban

Aktif Üye
Arkadaşlar bilgisayarımda hem HDMİ hem VGA çıkışlı ekran kartı bulunmakta. Monitörü mecburen VGA dan bağlıyorum ET yi ise HDMİ ye bağlıyorum fakat Monitörde problem yok iken ET de ki görüntü ufak çıkıyor. Bu konuda yardım edecek olan var mı? Sorunun çözümünde yardımcı olursanız sevinirim.

Kablo ile hiç uğraşmayın, google masaüstü uygulaması ile kablosuz olarak aynı işi yapabilirsiniz.

hocam uygun çözünürlüğü bulmaya çalışın ben öyle yapıyorum. lablarda kullandığımız farklı bilgisayarlarda farklı görüntüler elde ediyoruz. direkt şu çözünürlüğü verin diyemicem...

Hocam görüntüyü sadece etkileşimli tahtaya verirseniz probleminiz çözülecek diye umuyorum.

Ekran çözünürlüğünüz 1920 x 1080 olmadığı için etkileşimli tahta sizin çözünürlüğünüze göre kendi çözünürlüğünü ayarlıyor. Şahsen bir çözüm bulamamıştım.
Bilgisayarın ekranını full hd destekli bir ekranla değiştirmekten başka çare bulamadım.

hocalarım nasıl konu açacagımı bilmediğim için buraya yazıyorum. okuldaki akıllı tahtada 8.1 pro kurulu. tahtalar galiba faz 2. ekran kartı intel hd 4600, wireless N 7260 .
soru:android telefonumun ekranını akıllı tahtaya kablosuz ve her hangi bir uygulama kurmadan nasıl aktarabilirim.
windows 10 da yanlış hatırlamıyorsam bu bilgisayara yansıt seçeneği var. bu özellik 8.1 de varmı ? nasıl yaparım

Arkadaşlar bilgisayarımda hem HDMİ hem VGA çıkışlı ekran kartı bulunmakta. Monitörü mecburen VGA dan bağlıyorum ET yi ise HDMİ ye bağlıyorum fakat Monitörde problem yok iken ET de ki görüntü ufak çıkıyor. Bu konuda yardım edecek olan var mı? Sorunun çözümünde yardımcı olursanız sevinirim.

aynı sorunu bende yaşıyorum henüz bir çare bulamadım

hocam iki çıkışta da aynı çözünürlük mü kullanıyorsun? Farklı çıkışlar için farklı çözünürlük tanımlamayı denedin mi?

Geri