PAZARTESİ MESAİ KAÇTA BAŞLIYOR...

Kodla Büyü
seminer dönemi klasiği 9da gidilir formatörsen maksimum 3te çıkılır.. :)

herkese 10.00-14.00 arası dendi. bana sen bize uyacaksın diyen olmadı ben de giderim 10.00 da yeter ya bıktım ben bu formatörlükten:(((

bu işin sonunda öğretmenlere sertifika verilecekmiş bize ne verilecek! haa birde öğretmenlerin 1 ün katılmama hakkı vamış peki bizim katılmama hakkımız var mı? ya bu ne saçmalık böyle o zmaan bana de ekdesimi verin hergün aynı şeyleri dinlemek ne kadar zor:(

formatölüğün sıkıntıları bitmez; her yeni durumda yeni sıkıntılar ve her zaman sorunlar;;; en iyisi istifa etmek ve tüm sorunlardan kurtulup rahat etmektir; kısacık hayatımda bu kadar sorun yaşamaya degmez...

arkadaşbir de bakana kızıyoruz 3 ay tatil dedi diye ben 3 ay tatil dedi diye kızmıyorum bunu önce kendi içimizde çözmemiz gerekirdi bazın önünde konuşmamız değil diye kızıyorum ama seminer dönemi kadar ziyan ve saçma birşey olamaz ,
mesai yer yer 9-12 yer yer 10-12 şeklide olup öğretmenlerin geyik yaptığı ve buna karşılık 18 saat ekders alıp bu şimdi helal mi oldu derdi yapmadan paraları efedim kahve fallarında yada kısırlarla yedikleri dönemdir seminer dönemi. (Arkadaşlar seminer dönemini gerçekten yapan önc kendini geliştirmek için züre çalışmaları yapan öğrencilerle alakalı yölendirmeleri yapan okullardakiler lütfen atlamasın yok öyle değil diye 10 okulda yada 100 okulda 1 tanesi seminer dönemini anlamına uygun geçiriyor bunu görüyoruz ve takdir ediyouz benim sözüm 10 okulun kalan 9 undaki öğetmenlere)

İlgisiz olacak ama branş öğretmenlerini Temmuzda eğitime almıyorlar diye duymuştum doğru mu acaba?

Geri