partner tepee mi berlingo mu

Kodla Büyü

stbolen

Aktif Üye
arkadaşlar herkese iyi günler.

bir mecburiyetten dolayı bu iki araçtan birini alma durumum var. hangisini tavsiye edersiniz. 2 araç ta aynı fabrikada üretiliyormuş. sadece logoları farklı. kullanan ve tecrübeli olanlardan yardım bekliyorum. sağlamlık, konfor, 2.el olarak tavsiyelerinizi alabilir miyim.

teşekkürler.

partnerin piyasası berlingoya göre daha iyidir. elinizden çıkarmak zorunda kalırsanız daha kolay satarsınız. bence partner.

Hocam bende partner zenith var. Berlingo ile pek bi fark yok. Hatta parçaların yarısında citroen amblemi var.

bekirweb' Alıntı:
Hocam bende partner zenith var. Berlingo ile pek bi fark yok. Hatta parçaların yarısında citroen amblemi var.

Hocam zaten aynı fabrika ürünüymüş. Bekir hocam yakıt konusunu merak ediyordum. İnternette ortalama 100 km'de 5.2lt veya 5.5lt yazılmış. Citroen Bayii deki satıcı çok daha az olduğunu iddia ediyor. Citroen ve Peugeot arasında fark olduğunu zannetmiyorum ama var mıdır? Sizin aracın yakıt değerleri nasıl?

Hocam tasarım ve birçok parça aynı ama bildiğim kadarıyla markalar kendi şasilerini kullanıyorlar.
Daha önce izlediğim bir testte -aradım,bulamadım- renault, peugeot takla atarken citroen takla atmadan geçmişti.

Ortalama ikisi de aynı özelliklerde fiyatı uygun olanı tercih edebiliriz...

Geri