Pardus akıllı tahta yansıtma sorunu???

Kodla Büyü

DrySAHIN

Site Gezgini
Bir önceki konumda yine sormuştum ve olabilecek her şeyi denedim hocalarım. Bir USB kablo ile bağlamak kaldı geriye. Bir de ekran ayarlarından ikinci ekran ayarı da olmuyor. Win+P de olmuyor. Nerede hata yapıyorum bilmiyorum...

2 kablo laptop'a bağla. 1 hdmi kablosu, 2. yazıcı kablosu. Sonra tahta ekran çıkış düğmesine tıkla, hdmı olanı seç.

M
Bir önceki konumda yine sormuştum ve olabilecek her şeyi denedim hocalarım. Bir USB kablo ile bağlamak kaldı geriye. Bir de ekran ayarlarından ikinci ekran ayarı da olmuyor. Win+P de olmuyor. Nerede hata yapıyorum bilmiyorum...
http://ftp.aidata.com.tr/Tümlesik AIO Bilgisayar/MEB D22 H510/HDMI İkinci Görüntü/ Kullandığınız sistem 1000 temel okul projesi kapsamındaki All In One Aidata(Pardus 21 sürümü) bilgisayarlar yukarıdaki bağlantıdan yapabilirsiniz. Beni oku kısmındaki şifre varsayılandır siz değiştirdiyseniz buna dikkat ederek ilerleyebilirsiniz.

Hocalarım merhabalar , grupta yeniyim ve akıllı tahtaya ekran yansitma sorunu yüzünden üye oldum , hocalarım bizim okulda akılli tahtaya Windows 7 yüklü ve uzaktan bağlanmak istediğim de miracast alımını desteklemiyor diyor birçok yerde baktım ama Windows 7 için birşey bulamadım benim tabletim etab5 programsız bağlanması gerek ama birturlu olmuyor sizlerden yardım bekliyorum hocalarım

Geri