Pardus 2009.2 Kelaynak

Kodla Büyü
Hocam Pardusu denedim 2009 olanı..gayet güzel ilk önce baya bir farklı geldi ama denemeye hatta kullanmaya değer..ama yine bazı yerlerde ingilizce kelimeler ve açıklamalar var. :x :verymad: :tr:

Hocam sorununuz oldukça burada paylaşabilirsiniz elimden geldiğince ben yardımcı olabilirim.

hanedantr' Alıntı:
Hocam sorununuz oldukça burada paylaşabilirsiniz elimden geldiğince ben yardımcı olabilirim.
Hocam Teşekkür Ederim..İnşallah sorunumuz olmaz ama olursa da paylaşırız İNŞALLAH. :oops: :tr:

Bu güzel paylaşım için özellikle tşk ediyorum. Pardusa destek olmak lazım.

Bu bölüm onun için zaten. Bir ara vistadan sonra bu bölüm canlandı fakat win7 çıktıktan sonra gene sessizliğe büründü. :(

Bir karar alalım lablardaki bütün bilgisayarlara pardus yükleyelim arkadaşlar, söz ile desteği aşmış oluruz

Müfredata pardus geçmezse bizler kafamızdan nasıl geçelim. Buna bakanlığın karar vermesi lazım. windows'a para vermekten vaz geçerlerse bizlerde pardusa geçeriz ve çok iyi olur.

Pardus'u seviyoruz.
BT sınıfında da severek kullanıyoruz...

Ekli dosyalar

• Pardus2009.02.jpg
    Pardus2009.02.jpg
    79.4 KB · Görüntüleme: 721
hasari' Alıntı:
Müfredata pardus geçmezse bizler kafamızdan nasıl geçelim. Buna bakanlığın karar vermesi lazım. windows'a para vermekten vaz geçerlerse bizlerde pardusa geçeriz ve çok iyi olur.

Hocam önümde 6-7-8. basamak klavuz kitabı var, veri tabanı diyor, bilgilerimi sunuyorum, elektronik çizelge falan diyor ama Access, Powerpoint, Excel demiyor, windows falan da demiyor, müfredat bunları şart mı koşuyor bize?

Hocam size katılıyorum bencede olması gereken bu fakat meb bu isimleri geçmesede etkinlikler bu programlara göre hazırlanmış.

Geri