Palioyu bilen arkadaşlar

Kodla Büyü
yakıt konusunda iyi ama Palio 1.4 daha iyidir. Palio satmak kolaydır. Yeter ki satmak isteyin. Ben 99 tüplü 1.4 kullanıyorum. Valla bu paraya daha iyisi olmazdı. Yağı suyu gazını koy yürü.

hbasdereli' Alıntı:
Bende 1.2 16V EL arıyorum hocam araştırmalarıma göre en çok tutulanı bu model. 1.4 olanlara 1.6 lardan fazla yakar 1.2 16V kadar performans vermez falan diyorlar kafam karıştı 13.000 civarında bulabilirsem bende bakıyorum..
bizim arkadaş klima işi olmazsa değiştirmeyi düşünüyor. 14.100 e almıştı aynı fiyata verir muhtemelen.
Yalnız performansı düşünmeyin bu 8v bile deli gibi gidiyor. Yokuşta hızlanıyor. Bizzat deneyerek söylüyorum. Temiz bulunursanız cok az yakan bi araba motosiklet gibi. Ama motoru temiz az ve devirli kullanılmıs olması lazım.

Bu arada klima için tavsiyesi olan yada taktırmış araştırma yapmış olan var mı?

Bende Fiat Palio 1.2 SL 8V 2004 var. Açıkcası ben memnunum. Milletin dediği gibi yok yokuş çıkmaz gitmez falan hikaye. Üstelik tüp de var araçta. Zaten vermiş olacağınız paranın 13 - 15 000 olduğunu düşününce muhteşem bir performansa sahip bir araç almanız mümkün değil.

bende de var steyşın :) 1.4 el 1999 model satıyorum. clio 2005 üstü modellerle takas olur

4 sene palio 1.4 EL kullandım.
Ömrümü yedi :(
Kronik rahatsızlığı çok olan, çok yakan ve az kaçan bir arabadır.
1.2 1.6 V sini tercih et alacaksan.
Mk1 Mk2 Mk3 kasadır. MK1 kasalar bence en kötüleri

Geri