Owncloud ile kendi bulut depolama sunucunuzu kurun

Kodla Büyü
Sıkıntı şu 100 GB veri saklayacak olsam Trafik bile sıkıntı olur :D Biraz geç uyanıyorum bu tarz konularda, önce iyi yanını görüyorum, işi pratiğe dökmeye gelince artçı şoklar birbirini izliyor ve vazgeçiyorum :)

Bu tür sistemleri destekleyen hosta kurmak lazım ancak özlelikle türkiye de hostlar bu tür dosya paylaşım sistemleirne izin vermiyorlar.
BUnun için kiralık sunucu, bulut sunucu ya da dedicated sunucu kullanmak lazım
ooo hocam ne yaptın diycek cesiniz.
evet bu tür özel bulut sistemleri kurumsal kullanım için. Kişisel kullanım için dropbox vb sistemler daha uygun

paylaşım için çok teşekkürler
kurdum ve harika çalışıyor. bulut ya da dedicated vpslerde kullanabilirsiniz.
Kurulumda bazı servislerin sunucuya yüklenmesini isteyebilir. Hosting destek ekibi yardımcı olacaktır.
kurulum çok basit. 3 adım 3 dk sürüyor.
sunduğu özlelikler gerçekten beni şaşırttı.
arayüzü çok güzel.
masaüstü ve mobil erişimine diyecek yok.
kısaca kurumsal bulut depolama için bire bir

Hosting ana dizine kurulum yapmayı başaramadım.
Ana dizine kurulum yapabilen varsa bilgi verebilir mi ?

vezir101' Alıntı:
Hyırdır hocam sen bunumu arıyordun :)
Uygun zamanda video anlatımıda eklenecek
hocam genclik merkezi icin dosya paylasim platformuna ihtiyacim vardi joomla eklentileriyle mi yoksa ayri scriptlerle mi yapayim derken imdada yetistin fakat eklenti nasil kuruluyor bu sisteme bir turlu ekleyemedim

dokmeefrail' Alıntı:
vezir101' Alıntı:
Hyırdır hocam sen bunumu arıyordun :)
Uygun zamanda video anlatımıda eklenecek
hocam genclik merkezi icin dosya paylasim platformuna ihtiyacim vardi joomla eklentileriyle mi yoksa ayri scriptlerle mi yapayim derken imdada yetistin fakat eklenti nasil kuruluyor bu sisteme bir turlu ekleyemedim
Hocam bu eklenti değil.
Joomla gib komple bir kurulum paketi.
Kendim kurdum ve epey inceledim. Kurumsal anlamda gayet profesyonel bir yapısı var.

Geri