Outlook ve mail.meb.k12.tr problemi

Kodla Büyü

beyzadem

Aktif Üye
Arkadaşlar bu aralar mail.meb.k12.tr de problem var. Benim problemim sadece bununla kalmadı. Müdür bey yeni geldi yanında da yeni bir bilgisayar getirdi.Bilgisayarda Office 2007 yüklüydü kullanamıyor diye 2003 e çevirdim. Ama bu seferde outlook hata veriyor dizin bulunamadı diye. şimdi sizce hangi outlook u kullanmalıyım. Kullandığınız ve sorun yaşamadığınız sürüm hangisi. teşekkür ederim.

Outlook Express kullanın hocam. Bende xp var 6 versiyonu yüklü ama Microsoft outlook kullanmak istiyorsanız microsoft office cdsi le outlooku kaldırıp tekrar yükleyin.

ARKADAŞLAR BEN @meb.k12.tr uzantılı adresi bir türlü düzgün bir şekilde kullanamıyorum. İnternet hızının yetersizliği acaba mail gönderimine etki edermi. 3 aydır okula mail geliyor ama bir türlü gönderemiyoruz. Sormadığım yöntem v.s hiçbirşey kalmadı.

port ayarlarını değiştirdim ve 25 olan smtp ayarını 587 yaptım diğerinde zaten bir değişiklik yapmadım. Gelen mailler geliyo ama bir türlü gitmiyor. Bu işi iyice anlayan bir arkadaş varsa yardımcı olsun....

Geri