Otoyol geçişi

Kodla Büyü

acipinarli

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Herkese iyi günler. Birkaç günü kadar Bartın tarafına gideceğim. Aksaray - Ankara - Mengen üzerinde geçeceğim. Ankara'da ücretli geçiş gösteriyor. Oradaki giriş çıkışa göre HGS içerisine ne kadar yüklesem yeterli olur acaba? Bunu görebileceğim bir site var mı? Gişe giriş çıkışlarına göre hesaplama buldum ama Ankara civarını göstermiyor. İstanbul ve Mersin çıkıyor genelde.

Düzenleme: Gişelerin isimlerini buldum şu çıktı KGM'nin sitesinde öyle mi gerçekten acaba?
1690546051273.png

Son düzenleme:
Bakiye yeterli değilse geçtikten sonra 2 hafta içinde aşağıdaki linkten ödeyebilirsin

En son öyle yapayım artık dedim ama 6.5 tl ise bakiye yeterli. Yıllar evvel aracı aldığımda diğer aracın bakiyesini taşımıştı ptt 52 tl bakiye var şu an. Yukarıdaki duruma göre fazlasıyla yetiyor.

Herkese iyi günler. Birkaç günü kadar Bartın tarafına gideceğim. Aksaray - Ankara - Mengen üzerinde geçeceğim. Ankara'da ücretli geçiş gösteriyor. Oradaki giriş çıkışa göre HGS içerisine ne kadar yüklesem yeterli olur acaba? Bunu görebileceğim bir site var mı? Gişe giriş çıkışlarına göre hesaplama buldum ama Ankara civarını göstermiyor. İstanbul ve Mersin çıkıyor genelde.

Düzenleme: Gişelerin isimlerini buldum şu çıktı KGM'nin sitesinde öyle mi gerçekten acaba?
Ekli dosyayı görüntüle 73697
Giriş çıkış noktaları doğru. Fiyat da güncel ise doğrudur hocam.

Radyo Trafik uygulaması ile yaklaşık ücreti görmek mümkün

Bulunduğum yere göre Bartın için örnek bir hesaplama:

Ekli dosyalar

• IMG_4223.png
    IMG_4223.png
    355 KB · Görüntüleme: 18
Kgm nin sitesi hocam herhalde günceldir fiyatlar.

Bartın Eskişehir arası Giriş gişesi Yeniçağa ama çıkış hangisi bulamadım. Bilginiz var mı? Sapanca üzerinden.
Eskişehir çıkış yok hocam. Ankara yönüne gidersiniz. Orada da akincidan çıkarsınız. Çevre yolundan Eskişehir tarafına yonelirsiniz. Yada normal karayolu ile Eskişehir e gidebilirsiniz.

Üc
Farklı rotalar sunmadı lazım aslında
Otoyoldan geçmeden de geçmek mümkün sanırım
Ücretli geçiş var yazdı ama fiyat yazmadı. Rota olarak İstanbul yazdım o zaman Avrupa yakası için, Anadolu yakası için fiyatı gösterdi.

Birde rota belirleme detaylı yok galiba. Ben Aksaray'dan Ankara'ya gidip orada otobana girmek istiyorum ama beni direk Niğde Ankara otobanına sokuyor. Orada akıllı yol muhabbetine pahalı. Google haritalar gibi şuralardan götür kısmı ya yok yada ben beceremedin. 2 rota sundu sadece. Rotada değişiklik yaptırmadı.

Birde illa konumdan hedefe yol çiziyor başlangıç ve hedef seçemedim ama güzel bir uygulama. Navigasyon klasörüne ekledim.

Son düzenleme:
Geri