Otomobilde hangi rengi tercih edersiniz?

Kodla Büyü
gri arabanız varsa vede focus astra gibi filo şirketlerin kullandığı araçlardan ise 2. elde satarken zorluk çıkabilir, alıcı bu aracın filo aracı olduğunu düşünebilir. ortalık beyaz ve gri şirket arabalarıyla dolu

her arabayı güzel gösteren bir renk vardır, astra çelik gri, focus tonik mavi, leon siyah....

Hangi rengi tercih edeceğim arabanın markasına ve serilerine göre değişir.. Araçlara özgü renkler vardır; mesela Alfa Romeo 147 nin sadece alfa kırmızısı rengini kullanırım :) , Opel Astra gibi bir araba alsam kırmızı gibi bir rengi asla düşünmezdim beyaz yada gümüş gri olurdu.. Mercedes yada Audi alacak olsam siyahtan şaşmazdım.. Hangi rengi tercih etmiş oldum ben şimdi.. :)

Benim araç yakut kırmızısı. En ufak şeyi belli ediyor. Ama çok yakışıyor ayrı mesele. Siyah her arabaya gitmez. Sedan oturaklı üst segmentteki (mercedes, audi. civic vb..) arabalara çok iyi gider. Biraderde civic var siyah renkli. Süper duruyor.

Bende de 2007 accent era nın style modeli var beyaz renk oldukça güzel gösteriyor aracımı...
Ayrıca satarken de beyaz renk araçların daha kolay elden çıkarılacağını düşünüyorum siyah a göre

Arabam yok ama arabam oldugunda SİYAH-KIRMIZI yapmazsam aynaya bakmaya utanırım. :puhaha:

Geri