otomatik tamamlama

Kodla Büyü

tamsayi

Üye
merhaba arkadaşlar..
sizlere şöyle bir soru soracağım.. zırt pırt karşıma çıkan şu otomatik tamamlamayi tamamen silmek istiyorum..
Arçlar-internet seçenekleri-içerik-otomatik tamamlama.. veya geçmişi sil- tanımlama bilgisi sil.. gibi o ufak penceredeki herşeyi yaptım..
yine otomatik tamamlıyor yine tamamlıyor.
web adres çubuğunda geçmiş hafizasındakileri silemiyorum. bir harfe basınca hepsi gözüküyor. normalde, sağ okla web adreslerini listelediğimde boş gözüküyor. ama bazı adresler varki, ne yapsamda silinmiyor. harfe basar basmaz çıkıyor.. ya bunu tamammen nasıl yok edicem??
şimdiden teşekkürler

hocam araçlar==>internet seçenekleri==>içerik==>otomatik tamamla==>formları ve formları ve parolaları sil işaretlerini kaldırmak yeterli. Olmuyorsa bi anormallik var

sağol arkadaşım.. ama tıkları kaldırınca web adresleri tıkınıda kaldırmak gerekli.. bunu yapınca sadece pasifleştiriyo. tekrar tıklanınca aynı hafızadakiler yine çıkıyor.. tamamen yok etmenin yolu yok mu ya?

eğer bu yöntemlerle olmuyorsa ccleaner diye bir program var onunla yapabilirsin ,programda otomatik tamamlama kısmını sildiğin zaman bir daha görünmez

Geri