Otomatik EBA Harici Canlı Ders Tanımlama Programı

Kodla Büyü

mutlu88

Üye
Son düzenleme:
Kullanımı çok basit.Yapmanız gereken tek şey sadece ders programızı oluşturmak. Sonra ekranın karşısına geçip çayınızı yudumlayın.

Elinize sağlık hocam. Teşekkürler.Daha önce kullandığım programlarda ofis problem oluşturabiloyordu. Yok şundan dolayı hata oluşuyor yok bundan dolayı uğraş babam uğraş. Allah razı olsun. Kullanım kolaylığı açısından alternatifsiz.....

Rica ederim arkadaşlar. Dönütler sayesinde güncellemeler yapıyorum. O yüzden kullanan arkadaşlar arada bir güncelliğini kontrol etsinler.

program için teşekkürler hocam sanırım sadece bulunduğumuz hafta için tanımlama yapıyor doğrumudur?

2-3 haftalık giriş şimdilik mümkün değil sanırım

Hocam öncelikle elinize sağlık. Bu programı eba canlı ders tanımlama için düzenleme imkanınız var mı? Harici dersim yok 30 saat dersi eba üzerinden tanımlıyorum. Tabi harici ders kadar tanımlamak zor değil ama bu devirde zaman çok değerli. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

Hocam emeğinize sağlık. Ben mac kullanıyorum malum exe çalışmıyor siz python la yapmışsınız sanırım kaynak kodlarını paylaşabilirmisiniz?

Geri