Oto cam Yan sanayi mi orjinal mi

Kodla Büyü

i.d.

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arabama yol da taş çarpmasıyla ön cam çatladı. daha önce başına gelenler acaba yan sanayi taktırmak sıkıntı olur mu araç toyota

çatlak büyük değilse değiştirme hocam değişeceksede orjinal taktır arabanın ön camını gözlük gibi düşün birde bombeli bir cam ise kesinlikle orjinal olsun yoksa görüş bozulur

kaskon varsa yılda 1 kez cam değiştirme hakkın var.Bazıları direk orjinal takar bazıları muafiyet ücreti alarak (%20 civarında) orjinal cam takar.
kaskon yoksa ve hemen değiştirmeyeceksen ilerlememesi için iyi bir camcıya çizdir çatlağıç

orijinal taktır, yan sanayi (hepsi öylemi bilmiyorum) aynı şekilde taş değerse tuz buz olur veya darbe alırsa patlar, orijinal cam çatlar kırılmaz

Yerli malı olimpia cam var kötü olduğunu düşünmüyorum. Ben arka camı taktırmıştım. Sorun olmadı. Honda için orijinal 500 civarı istediler. Olimpia 160 a taktırmıştım.

hocam aman ha yan sanayi taktırma başıma geldi sırf yüzde 20 fazla para ödemeyeyim diye yan sanayi taktırdım ama bin pişmanım, görüş gidiyor, güneş yansıması direk gözünü alıyor, orjinalde bombelidir onun dizaynı çok farklı yan sanayide bu yok, artık bende yağmur sensörü vardı bozuldu, anlıyacağın, benim iki paradan kaçıp yan sanayi taktırırsan bin pişman olursun, bazen şeytan diyor elime taş alıp kendim kırayım gidip orjinal taktırayım diye

hocam sanayiye gidip aynı modelin çıkmasına da bakabilirsin.kazalı araçlar bazen öyle parça parça satılıyor..o da iş görür ve daha ekonomik oluyor..

çıkmaya evet yan sanayiye hayır.hiç düşünme bırak daha pahalı olsun ama sağlam olsun.ön cam diğer camlar gibi değil.ötekilerde yan sanayi tehlike oluşturmaz ama ön cam öyle değil

camın fiyatını sor örnek 400 lira kaskoya sor örnek 800 lira dediler. git kasko yaptır cam bedavaya veya kasko 400 tl ye gelsin

orjinal e 1100 lira dendi yan sanayi 260 lira yan sanayi kullanan ark. genel anlamda memnun ama diye içimden yine de geçiyor

Camı takdırdığınız yerde önemli. İşçilik kötü olursa orjinal cam taktırsanızda pişman olursunuz.Kaskonuz yoksa yan sanayi cam iyidir.

Orijinal taktırmazsanız tekrarında kasko orijinal takmıyor bilginiz olsun imkanınız varsa orijinal taktırın derim..

Bazı araç camları ciddi para o sebeple o fiyata kasko yaptırın ve 1 hafta sonra yeni olmuş gibi cam değişimini yapabilirsiniz. Ne kadar etik bilemem.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yildiray75' Alıntı:
camın fiyatını sor örnek 400 lira kaskoya sor örnek 800 lira dediler. git kasko yaptır cam bedavaya veya kasko 400 tl ye gelsin
i.d.' Alıntı:
orjinal e 1100 lira dendi yan sanayi 260 lira yan sanayi kullanan ark. genel anlamda memnun ama diye içimden yine de geçiyor

yildiray75 hocamın fikri güzel, oluyorsa 1 senelik kasko yaptırın. hem kaskon olmuş olur :+1: :+1:

Geri