Osman Sınav'ın Yalancı adlı 1994 yapımı filmi arıyorum

Kodla Büyü

tobefamous

Üye
Merhaba arkadaşlar;
Osman Sınav'ın yönettiği ve başrolünde Mehmet Aslantuğ'un oynadığı Yalancı adlı 1994 yapımı filmi arıyorum. Aslında Trt için 6 bölümlük bir dizi olarak yayınlanmıştı. Daha sonra TRT tüm bölümlerin birleştirilip film tadında izleyebileceğimiz bir versiyonunu da yayınlamıştı. Şimdi bu filmi hiç bir yerde bulamıyorum.
Uzun zaman önce gösterilmiş bu filmi TRT her yerden kaldırtmış telif gerekçesiyle. Peki biz bu filmi nasıl izleyeceğiz.

Merhaba arkadaşlar;
Osman Sınav'ın yönettiği ve başrolünde Mehmet Aslantuğ'un oynadığı Yalancı adlı 1994 yapımı filmi arıyorum. Aslında Trt için 6 bölümlük bir dizi olarak yayınlanmıştı. Daha sonra TRT tüm bölümlerin birleştirilip film tadında izleyebileceğimiz bir versiyonunu da yayınlamıştı. Şimdi bu filmi hiç bir yerde bulamıyorum.
Uzun zaman önce gösterilmiş bu filmi TRT her yerden kaldırtmış telif gerekçesiyle. Peki biz bu filmi nasıl izleyeceğiz.
forumlarda aratmışsınızdır, torent deneyin bir de

Düzgün arşivi olan tüm torrent siteleri için şu an üye alımı yok. O yüzden oralarda bulup bulamayacağımı bilmiyorum. Aslında o torrent sitelerinde üyeliği olan arkadaşlar varsa söz konusu filmin bulunup bulunmadığı konusunda bana yardımcı olurlarsa sevinirim.

Geri