ortaokula tayinim çıktı. Uzun zamandır meslek lisesinde çalışıyordum.

Kodla Büyü

Bimihman

Aktif Üye
5. sınıf ve 6. sınıf bilgisayar derslerimizin tam olarak adı nedir.
Bilişim sistemleri
Bilişim sistemleri ve yazılım

5 ve 6 da derslerin adları aynı mı?

Bilişim sistemleri

5 ve 6. Sınıflarda Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi
Hocam, EBA'da Dersler bölümünde Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi öğretmen rehber kitapları ve öğrenci materyalleri kitapları var. (pdf)
Ayrıca bu kitapların konu konu ayrılmış pdf dosyaları, http://kesfetprojesi.org adresinde "Ders İçerikleri" bölümünde 5. Sınıf ve 6. Sınıf sayfalarında bulunuyor.

Basılı kitap olarak gelmiyor okullara...

Son düzenleme:
Bilişim sistemleri

hocam merakımdan soruyorum, ilk defa mı ortaokulda görev yapıyorsunuz, öğretmenlikte ilk seneniz mi? liseden mi ortaokula geçtiniz?

hocam merakımdan soruyorum, ilk defa mı ortaokulda görev yapıyorsunuz, öğretmenlikte ilk seneniz mi? liseden mi ortaokula geçtiniz?
Foruma 2007 kayıtlı olmasından yola çıkarsak bence hep meslek liselerinde çalıştı ve ilk kez ortaokula geçti. :D

14. yılım ilk 3 yıl ilkokuldaydım. sonra meslek lisesine geçtim 11 yıldır lisede olunca uzk kaldım. benim zmanımda akıllı tahta olayı yoktu. çalıştığım meslek lisesinde de yoktu.

2007 yılında Siirtin köyünde ilkokulda başladım. o zamanlar ilkokulla ortaokullarda aynıydı. o zamanlar burayı sıklıkla kontrol ediyordum. hatta herşeyi buradan öğreniyordum. Meslek lisesine geçince burayı pek takip edemez oldum.

Siirtte 2007 yılında atandığımda Anaokulu, 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf, 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf hepsinin dersine girdim.
Sonra liseye geçtim. 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf, 12. sınıf dersine girdim.
her kademede derse girdim yani.
Beni Milli Eğitim Bakanı yapmalılar, benden tecrübelisi yok. :):):):):):)

• Beğen
Tepkiler: omd
İlk dönem yada bir yıl bocalama olur, dersler yada imkanlar için söylemiyorum çocukların davranışlarına alışma açısından diyorum, ben de zorlanmıştım sonra alışıyor insan...

Siirtte 2007 yılında atandığımda Anaokulu, 1. sınıf, 2. sınıf, 3. sınıf, 4. sınıf, 5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf, 8. sınıf hepsinin dersine girdim.
Sonra liseye geçtim. 9. sınıf, 10. sınıf, 11. sınıf, 12. sınıf dersine girdim.
her kademede derse girdim yani.
Beni Milli Eğitim Bakanı yapmalılar, benden tecrübelisi yok. :):):):):):)
Ben ek olarak halk eğitimde de çalıştım :D Sadece yüksek okul-üniversite tecrübem yok ama halk eğitimde iken üniversitede öğrenci olan kursiyerlerim vardı :) 50'li yaşlarda emekli dayılar filan da vardı.

Ben ek olarak halk eğitimde de çalıştım :D Sadece yüksek okul-üniversite tecrübem yok ama halk eğitimde iken üniversitede öğrenci olan kursiyerlerim vardı :) 50'li yaşlarda emekli dayılar filan da vardı.
Hocam sen benden de tecrübelisin. Milli Eğitim kadrolarında yönetici olmanız lazım.

• Beğen
Tepkiler: omd
Hocam gerçekten çok tecrübelisiniz. Her kademede çalışmışsınız. Bence bilişim teknolojileri ilkokullarda da olmalı. İlkokul idarecisi olma şansımız olur. İdareci mantığıyla...

Geri