Ortaokul olduk

Kodla Büyü

pneuma_ex

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bizim okulu ortaokul yapmışlar sınıfçıları 1 km mesafedeki başka bir ilköğretime gönderiyorlar oradaki branşçılarıda bizim okula getiriyorlarmış :)

Sınıfçıların bilgisayarla ilgili sorularından kurtulacağım için çok mutlu oldum paylaşayım dedim. İnanın Ömer Dinçer zihniyetinde insanlarla çalışmak oldukça can sıkıcıydı iyi oldu :) Sizde durumlar nedir?

Dip Not: Şu imam hatiplerin yanında keşke meslek liselerininde orta kısmını açsalardıda bizlerde oralara tayin isteyebilseydik o zaman çok güzel olurdu formatörlükten sıkıldım iyice.

diğer okulun bt öğretmeni yok mu hocam, kadromun olduğu okulda 2 btciyiz yan okulun ortaokul olma ihtimali var, oranın btcisi de var, 2 kişi oraya gidince hocamın tepkisini merak ediyorum, okul ismi vermiycem morali bozulmasın şimdiden

aynı durum bizde de var. okulum ilkokul oldu . bizde diğer okula gidiyoruz. 2 okulun ortaokulnu birleştirdiler
o okulda da bilişim teknolojileri arkadaş var. halimiz ne olacak sanırım birimiz açığa çıkarız .

bizim de ortaokul alacak dedi müdür. ben durumumu sorduğumda sen burda kalacaksın dedi ama diğer ojkulun bilşişimcisinin ne olacağını söylemedi :p ben zaten tayin isteyip gitcem de, merak ettiğim formatörlüğe devam edeceksek ilkokulda da lazım olacak bizden bitane..

Diğer okulda bilgisayar öğretmeni varsa siz ve sizin gibi öğretmenler bir havuzda toplanacak ve tercih etmeniz için okullar verilecekmiş. artık puanınıza göre bir okul seçecekmişiniz.
tüm norm fazlas öğretmenler için tercihler açılacakmış. yani siz diğer okula gitmeyecek , tercih yapacakmışsınız.

en son aldığım duyum..

hiç bir şey net değil tabi

beslenmeciler' Alıntı:
Yine mış - miş kesin birşey yok ortada. Yazı yayınlandımı hocam?

Hocam miş mış kısmını geçti iş ben sadece müdürden duyduğum için mişli konuştum. İlde imzalar atılmış öyle dedi.

Bizim diğer okulda bilişimci yok aslında beni korkutanda biraz o ya 2 okula bak derlerse :?

Bugün itibariyle 27 sınıfı olan bir ortaokulumuz olacak seneye :) Bilgisayar normunuda 1 gösterdik seneyede dedikleri gibi her 10 öğrenci için seçmeli ders okutulmaya başlanacaksa bilişim kadrosu 2ye dahi çıkar diye düşünüyorum. Kendi adıma oldukça sevindirici oldu bu yeni sistem. Kadromuz belli, okulumuz belli, formatörlük olmayacak daha ne isteyebilirimki. Çok sıkılırsam yine başvuru yaparım formatörlüğe yeni bilişim müfredatına bakmam lazım önce :)

hocam bu okulların hangisinin ne olduğuna toplu bir yerden bakıyorduk, link varsa birisi gönderebilirmi mesaj olarak..

pneuma_ex' Alıntı:
Bizim okulu ortaokul yapmışlar sınıfçıları 1 km mesafedeki başka bir ilköğretime gönderiyorlar oradaki branşçılarıda bizim okula getiriyorlarmış :)

Sınıfçıların bilgisayarla ilgili sorularından kurtulacağım için çok mutlu oldum paylaşayım dedim. İnanın Ömer Dinçer zihniyetinde insanlarla çalışmak oldukça can sıkıcıydı iyi oldu :) Sizde durumlar nedir?

Dip Not: Şu imam hatiplerin yanında keşke meslek liselerininde orta kısmını açsalardıda bizlerde oralara tayin isteyebilseydik o zaman çok güzel olurdu formatörlükten sıkıldım iyice.

bence fazla sevinmeyelim çünkü bozup bozup yeniden yapıyorlar bizim okul açıklandı ilkokul ama 6.gün listede imam hatip ortaokul oldu ilkokulun şifreleri vs herşeyi alınmıştı dün akşlam gidip yeni şifreleri de aldılar....Eylüle kadar bu çile sürer sanırım

Orası öyle 1 günde neler değişiyor ama şimdilik mebbiste bile ortaokul olarak görünüyor en azından norm fazlası görünmüyorum 27 saat ders yazılmış :) Seçmeli 2 saat olsun seneye ben onu gerekli lobi çalışmalarıyla 40 saatin üstüne çıkarırım birde görevlendirme arkadaşım gelir :lol:

Geri