Ortaokul Haftalık Ders Çizelgesinin Değerlendirilmesi

Kodla Büyü
yalcinbayrakci' Alıntı:
erkna' Alıntı:
Kadrosu ortaokulda olup liselere BTR olarak görevlendirilen arkadaşlar bu ankete giriş yapamaz. Mebbis'ten liseye görevlendirme yapıldığı için lise öğretmeni olarak görünüyoruz. Dolayısıyla girerken bu ankete giriş yetkiniz yok şeklinde uyarı veriyor.
:+1:

Kadrom ortaokulda ve kendi okulumda btr yim :) Şimdi ne olacak. Sistemde bir sıkıntı var bence

Bana da giriş yetkiniz yok diyor. Bence görevlendirme ile BTR olduğumuz ve bu görevlendirmenin Mebbis te olduğundan kaynaklanabilir mi?

erkna' Alıntı:
Kadrosu ortaokulda olup liselere BTR olarak görevlendirilen arkadaşlar bu ankete giriş yapamaz.

M@honi' Alıntı:
Kadrom ortaokulda ve kendi okulumda btr yim :) Şimdi ne olacak. Sistemde bir sıkıntı var bence

Liselere BTR olan öğretmenler demiştim. Siz ortaokulda olmanıza rağmen açamıyorsanız yine BTR görevlendirmesine takılıyorsunuzdur. Sonuçta ortaokulda olan ve ankete görüş yazan arkadaşlar var. :)

Ben btr degilim gorevlebdirmem de yok. Kendi okulumdsyim. Beni ogretmenden saymiyorlar heralde :)

Büyük ihtimal ortaokullarda haftalık ders saatini düşürecekler. Milletin gazını almak için anketler bunu söylüyor şunu söylüyor muhabbeti yapacaklar.

Geri