Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1316 Personel Alım İlanı

Kodla Büyü

yakopasa

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mesajlar
361
Orman ve Su İşleri Bakanlığı 1316 Personel Alım İlanı

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI PERSONEL ALIM İLANI...

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞIMIZ İLE BAĞLI KURULUŞLARIMIZA 2012 YILINDA KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI KPSS B GRUBU (AÇIKTAN ATAMA) YOLUYLA ALINACAK PERSONEL LİSTESİ TERCİH YAPACAK ADAYLARA KOLAYLIK OLMASI MAKSADIYLA AŞAĞIDA LİNKTE VERİLMİŞTİR.
...
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞIMIZ İLE BAĞLI KURULUŞLARIMIZA 2012 YILINDA KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVI KPSS B GRUBU (AÇIKTAN ATAMA) YOLUYLA ALINACAK PERSONEL LİSTESİ TERCİH YAPACAK ADAYLARA KOLAYLIK OLMASI MAKSADIYLA AŞAĞIDA LİSTE HALİNDE VERİLMİŞTİR. MÜRACAATLAR ÖSYM' YE YAPILACAK OLUP ÖSYM TARAFINDAN YAYINLANACAK OLAN KILAVUZA BAKILARAK DETAYLI BRANŞ ŞARTLARINI GÖRÜP BU ŞARTLARI TAŞIYANLAR TERCİH İŞLEMLERİNİ YİNE ÖSYM' YE YAPACAKLAR VE ONA GÖRE YERLEŞEBİLECEKLERDİR. BÜTÜN ADAYLARA SAYIN BAKANIMIZ PROF. DR. VEYSEL EROĞLU BAŞARI, SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLER. BAKANLIĞIMIZA AİT KADROLARI TERCİH ETMENİZ ORMAN VE SU İŞLERİ MENSUPLARINI MUTLU KILACAKTIR.


Arkadaşlar ben şu an kadrolu bilgisayar öğretmeniyim. Buna başvurabilir miyim? bu konuda bir bilgim yok lütfen yardımcı olun. Bilgisayar dersleri muhtemelen seneye olmayacak bizimde akıbetimiz belli değil. O yüzden başvurayım diyorum ama başvurabiliyormuyuz bilemiyorum. Lütfen yardımcı olun!!!
 
haber linki olsaysaydı iyiydi, şartlara bakardık. ama tahminen son 2 yıl içerisinde kpss'ye girmiş olmanız gerekmekte.
 
haberin altındaki yorumu okursanız geçmekten vazgeçersiniz belki. :lol:
 
Geri
Üst