ORJİNAL ASTRAAA CİVATASI DAHİLL HERŞEYİ ....

Kodla Büyü

unreal09

Site Gezgini
Arkadaşlar ilk göz ağrım Astramı satıyorumm..ailem genişlediği için malesef daha büyük bir araca geçmem gerekiyor..Aracımda değişen yada boyanan en ufak bi parça dahi yoktur..Kilometreside çok iyidir (81000km) Aracımı kullanıcıya satmak istiyorum uzun yıllar sorunsuz kullanabilir, mekanik ve diğer aksamlarda en ufak bi sorunu yoktur..ÖZELLİKLERİ: 2000 model opel astra Hb CD beyaz renk 81000km de 4 hava yastıgı ABS elektrikli yan aynalar 4cam otamatik 4 lastık yeni mıchelin, yedek lastiği dahi hiç kullanılmamıştır..Kısacası arkadaşlar tam kullanıcıya göre kusursuz bi araçtırOpel Astra seven arkadaşların kaçırmamasını tavsiye ederim...

Ekli dosyalar

• opel1.JPG
    opel1.JPG
    54.4 KB · Görüntüleme: 936
  • opel2.JPG
    opel2.JPG
    212.9 KB · Görüntüleme: 936
  • opel3.JPG
    opel3.JPG
    49.2 KB · Görüntüleme: 936
  • opel4.JPG
    opel4.JPG
    25.6 KB · Görüntüleme: 936
  • opel5.JPG
    opel5.JPG
    39.7 KB · Görüntüleme: 936
Hocam çok özür dilerim fiyatını yazdım sanıyordum fiyatı 18500... Büyük araba olarak 2008-2009-2010 model corolla yada yeni kasa focus düşünüyorum..

arkadaşlar ben tüpe karşıyım güvenlik açısından artı arabanım orjinalini bozmak istemedim ama arabamda elektronik enjeksiyon oldugu için az yakıyor km ortalama 200 civarı motor hacmi 1600 cc

fiyatları bilmiyorum ama 2000 model araba için 18500 çok değil mi?

ben 2004 mazda3 full aracı 21500 e aldım. hem de üst segment.

tabi bilemem ama belki de normaldir

hocam 2004-2005 astra lar 18 den gidiyor bence fiyatı gözden geçirseniz iyi olur

hocam biz de 2000 model vw bora 1.6 sıralı sistem sistem lpg li var bizde bir ara satışa çıkarttık 18.500 e piyasa ölü. baktık bu fiyatı veren yok geri çektik. opel içinde bence çok bu fiyat ama inş satarsın müşteirn çıkar hayırlı müşteriler...

Değerli öğretmen arkadaşlarım ben fiyatını tartışmak yada fiyatı sizce nasıl diye düşünerek ilanı koymadım (kaldıkı ben piyasayı çok iyi biliyorum )arabam budur fiyatıda budur.. ithal arabalarda önemli olan mekanik temizliğidir 3 kuruş aşagı alırsın belki ama sanayiye girmeye başladın mı iflahın kesilir...arabamı Astra seven ve kullanmaktan zevk duyan birisine satmayı tercih ediyorum..saygılar.. Herşeye rağmen olumlu yada olumsuz yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekürler..

araba ne kadar temiz de olsa 10 yaşına gelmiş sanayiye şimdiye kadar gitmediyse bile şimdiden sonra gitmeye başlar (yaşından dolayı) 18-19 bin liraya 2005 ford fusion 2004 corolla 2009 era bulunur tabi tercih alan arkadaşın alanda satanda hayrını görsün

hocam biz sana yardımcı olmaya çalışıyoruz. fiyatları revize edersen belki çevremizden alıcı çıkar diye yorum yaptık. örneğin 1 ay önce 2001 honda civic komserden 90000 km de temiz. bayii garantili 15000 liraya satıldı.

2 gün önce arkadaş 2001 megane 1 134.000kmde orjinal 4 hava yastığı yol bilgisayarı klima 4 cam elektrikli elektrikli dikiaz aynaları ABS çelik jantlı ve sıralı sistem lpgli 1,6 115 bg aracı 15250 liraya aldı.Kısacası sizin aracnınzda eksiği yok özellik olarak ve piyasası da çok hızlı olan bir model.Megane 2 nin Türkiyede stış rekorları kılmasının sebebi megane1 sağlamlığı ve sorunsuzluğu olmuştur ve millet megane 2'nin megane 1 kadar sağlam olmadığını farkedince megane 1 reşat altını olmuştur.Bunları internet sitelerindeki satış fiyatlarının değil gerçek alıcı ile satıcının arasındaki pazar fiyatlarını görmeniz açısından yazdım.Hayırlı pazarlar.

sevgili arkadaşlar öncelikle herkese günaydınn..ikinci elde araba almak eğer kullanıcı iseniz bilirsiniz temizliğine güvenmek tir esas olan güvenirsen 1- 2 fazla verirsin alırsın ve modelde istediğin modelse eğer arkana bakmazsın..ben şunu diyorum bi örnek :arabam gemiden indi aydın servisinde kılıflarını taktırdım ve hiç orjinal döşemesini kullanmadım alan arkadaş kılıfı söktürüp orjinal döşemesini ilk kez kullansın daha ne diyim sizlere... saygılar..ayrıca ilgilenen ve arayan arkadaşlarada teşekürler bu arada hayırlısı kimeyse ona nasip olur inş..

Hocam aracınız hakkeden degerinden 2 fazla edecekse dedigini gibi alınmaya deger gercekten,

zira piyasasının 2 (bin) ytl fazlasını istiyorsunuz bence, mal musteriye satılır gerci, alacagınız aracta hayırlı ugurlu olur insallah!

araba temizse fiyat o kadarda fazla değil.geçenlerde toyota corolla 2001 model araba gördüm. 21 000 km'de. fabrika tekerleri hala üzerinde :oops: fiyatıda 16 500.

herkesin malı tabi kendisine göre kıymetlidir ama ben sana aynı fiyata 35 bin km de sigara içilmemiş kazasız ww bora alırım hemde senin arabadan daha az yakar hem daha konforlu. isteyenler sahibinden com u karıştırsın.

ttalan46' Alıntı:
toyota corolla 2001 model araba gördüm. 21 000 km'de. fabrika tekerleri hala üzerinde
o tekerler çürümüştür bea :) bu lastiklerde sadece kullanım değil bide zaman ömrü var (saçma bi cümle oldu) zamanla elastik özelliğini yitiriyor

81000 km az değil bence alan kişi geri satarkene 100000 üzeri satacak fiyat düşecek
alana hayırlı olsun temizse uzun süre binecem diyen varsa olabilir neden olmasın
hem yakında 10 yaşını dolduracak vergiside düşer :)

lastiğin ömrü yanlış bilmiyorsam 3-4 yıldır. hiç kullanmasan da değiştirmen icap eder

hacam sana da hayırl satışlar.

ne demişller : her topal satıcının ör bir alıcısı vardır..

arkadaşlar yorumlarınız ve ilginiz için teşekürler..arabamı sattım..18.300 hayırlı olur inş.

Geri