Ordu

Kodla Büyü
61 puanla fatsa ticaret meslek lisesine gidiyorum var mı başka orduya giden?

vay be çaybaşı 87 ile mi kapattı! şaşırdım doğrusu. ben kpss den bile 82 alıp atanmıştım oraya. gidecek arkadaşa hayırlı olsun diyorum eski okulum. amdturion hocam üzülme özür grubundan şansın var nasılsa. en kötü ihtimal ilçe emrine atanırsın. ben de çaybaşından topladığım 42 puanla samsunda il emrine atandım. yakın çevrelerde görevlendiriliyoruz.

tanjukose' Alıntı:
Benim arkadaşım 87 puanla çaybaşına gitti.
kim senin arkadaşın kardeş....
benim de arkadaşım geldi çaybaşına nolcak???
sende gel en kısa zamanda da goygoy yaparık...
(kadro hayırlı olsun bu arada kardeşim...)

üniversiteden sınıf arkadaşım hocam.. hangi okul olduğunu bilmiyorum ama çaybaşı'na çıktı tayini...
Kadir Köse ismi...

kadir köse diye birinin tayini benm eski okuluma çıkmış. kontenjan meb de ismini gördüm. şimdiden geçmiş olsun diyorum arkadaşa. çünkü son aldığım haberlere göre bilgisayar sııfı eski harabe haline dönmüş. ben zaten zor toparlıyodum Allah arkadaşın yardımcısı olsun. snelerdir yenilenmek bilmeyen bi BT sınıfı var okulun. ama güzel bir okuldur. öğrenciler ve ortamı güzeldr

tanjukose' Alıntı:
serhat samsunda bulusuruz artık :) benimde tayinim bafraya cıktı. :D
Ciddi misin kardeş... Valla çok sevindim. Hayırlı uğurlu olsun. Valla ben ve doğan fatsa'dayız. Fatih (muaf) Altan ünyede. Kadir çaybaşı.
Orta yol terme'de buluşalım. Bildiğim iyi bi kahvehane var. Akşama kadar batak, okey, 101 :puhaha: :puhaha:

Evet dostum. Bafra merkez sayılır :D.. Bir hafta fatsada bir hafta merkezde buluşuruz nasipse. :)

sert_hard' Alıntı:
tanjukose' Alıntı:
serhat samsunda bulusuruz artık :) benimde tayinim bafraya cıktı. :D
Ciddi misin kardeş... Valla çok sevindim. Hayırlı uğurlu olsun. Valla ben ve doğan fatsa'dayız. Fatih (muaf) Altan ünyede. Kadir çaybaşı.
Orta yol terme'de buluşalım. Bildiğim iyi bi kahvehane var. Akşama kadar batak, okey, 101 :puhaha: :puhaha:

lan alayımız bi aradaymışız haberimiz yok. bende çarşambadayım.... :puhaha: görüşelim bi ara sınıf arkadaşları olarak....

çarşambada nerdesin kardeşim...
ben çarşambalıyım malumunuz...:))- dipnot: hanımköy...

aklıma geldi gece gece...
Datashow'dan muhammet hoca ders anlatıyo. Datashow malumunuz biraz puslu bulanık, dalgalı gözteriyor. "baksana 3M yazıyo bunda, biz bunu üç metre uzağa koymadık ki. Görüntü o yüzden bozuk çıkıyo" dediydi bir arkadaşım...

lavinia_7' Alıntı:
vay be çaybaşı 87 ile mi kapattı! şaşırdım doğrusu. ben kpss den bile 82 alıp atanmıştım oraya. gidecek arkadaşa hayırlı olsun diyorum eski okulum. amdturion hocam üzülme özür grubundan şansın var nasılsa. en kötü ihtimal ilçe emrine atanırsın. ben de çaybaşından topladığım 42 puanla samsunda il emrine atandım. yakın çevrelerde görevlendiriliyoruz.

inşallah hocam hayırlısı olsun diye dua ettim zaten. demekki daha hayırlısı olacak :)

sert_hard' Alıntı:
aklıma geldi gece gece...
Datashow'dan muhammet hoca ders anlatıyo. Datashow malumunuz biraz puslu bulanık, dalgalı gözteriyor. "baksana 3M yazıyo bunda, biz bunu üç metre uzağa koymadık ki. Görüntü o yüzden bozuk çıkıyo" dediydi bir arkadaşım...

siz şu omü deki muhammet hoca dan mı bahsediyosunuz:)))

siz hangi dönemsiniz arkadaşlar :) omü böte 2006 gündüz mezunuyum. Amasya taşovaya çıktı benim de tayin :D Omü böteliler pikniği filan mı yapsak ne :D

OMÜ 2006 gece mezunuyuz hocam. ben, tanjukose, McRAM, çaybaşına atanan Kadir, ünyeden Fatih ve fatsadan Doğan, sınıf arkadaşıyız.
Bahsettiğimiz Muhammet hoca evet aynı OMÜ aynı Muhammet hoca..

sert_hard' Alıntı:
2006 gece mezunuyuz hocam. ben, tanjukose, McRAM, çaybaşına atanan Kadir, ünyeden Fatih ve fatsadan Doğan, sınıf arkadaşıyız.
Bahsettiğimiz Muhammet hoca evet aynı muhammet hoca..

evren'lerin sınıf mıydı hocam sizinki?

nasıl organizasyonlar düzenleyim dostum. fakultenin karşısındaki yonca kafe kapanmış, yerinden tramvay geçiyor :puhaha: .
atakum sahilindeki kafeler hep olmuş bar, kulüp, ikoncan kaynıyor.
organizasyon yapacak yer yok. bi de eskisi gibi organizasyonlar yapamıyom. malumunuz başımız bağlı artıkın... :D :D
bir araya gelelim, hep beraber ortak bi yemek mi yeriz, oturma mı otururuz, gezme mi gezeriz, yapma mı yaparız bişeyler...

hahahah. ben bekarım. Bana hepsi uyar :) ... Yemek oturma felan farketmez , toplanalım yeter. 5 yıl sonrada olsa bunu bi gelenek halinede getirebiliriz. :)

Geri