Optik okuyucu

Kodla Büyü

coook

Süper Üye
Süper Üye
Fatih doküman kamerayı optik okuyucu olarak kullanmamız mümkün mü?

Neden olmasın. Sanırım testmaker programı ile kameradaki görüntüyü okutabiliyorsunuz. Ya da benzeri.
Ancak akıllı telefonunuz varsa zipgrade isimli uygulama ile sınıflarınızı oluşturup, öğrencilerinizi ekledikten sonra telefonunuzu sabit bir yere yerleştirip, hızlı bir şekilde okutabilir, değerlendirebilirsiniz. Uygulamanın 6 dolar gibi bir fiyatı vardı. Denemek için 100 kağıt okuma sınırlı sürümünü indirip, kurabilirsiniz. Gayet başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Re: Ynt: Optik okuyucu

Testmaker Kameradan Okutabiliyormuydu. Ben tarayıcılar dan okutabiliyor diye biliyordum.
Yakup hocam testmaker mükemmeldir ama optik değil diye biliyorum.
Önemli;
Eğer testmaker in kamera ayarı varsa bilmek isterim.

Zipgrade uygulaması var. İOS ve Android platform üzerinde. Cep telefonundan kullanabiliyorsunuz. Ücretli bir ürün. 100 tarama ücretsiz. Fakat uygulama verilerini temizlediğiniz de tekrar 100 kullanım sunuyor. Çok başarılı bir sınıfın sonuçlarını 2 dakikada alabilirsiniz. Sanırım İsmail Su Hocamızın teferruat.org sitesinde de tanıtımı mevcut. İncelerseniz faydalı olur. Ben okulumda öğretmenlere sunum yaptım. Ve bir çok arkadaşım kullanıyor. Çok memnunlar...

Geri