Ops çalıştırma kartı

Kodla Büyü

Cuma_Hoca

Üye
Arkadaşlar ops çalıştırma kartı baktım birkaç farklı model var hangisi iyi hangisi çalıştırır bir bilgisi olan varmı?

Teşekkürler hocam. Karar verip aldığınızda paylaşırsanız memnun olurum. Bizde inceleme fırsatı buluruz.

Tahtadan sökülen Ops'yi diyelimki evde monitöre bağlayarak çalıştırmak için.
Bunun için değil hocam. Tahtadan sökülen bilgisayarı evde çalıştırmak asıl gaye değil.
-Açılmayan opslerin recovery sini yapmak için
-Dışarıda dinamik çalışma ve testlerini yapmak için

Siz en kapsamlısını almıştınız. Şu an 4 farklı OPS çalıştırma kartı var. Birde analyser . apvizyon.com daki tüm kartlar aynı işi yapıyor.
Biraz fiyatları pahalı ..ama grup halinde birleşilip toplu getirilirse bayağı fiyat düşer.
Hangi kartlar var fiyatları nedir ?

Bunun için değil hocam. Tahtadan sökülen bilgisayarı evde çalıştırmak asıl gaye değil.
-Açılmayan opslerin recovery sini yapmak için
-Dışarıda dinamik çalışma ve testlerini yapmak için

Aslın ben de bunu demek istemiştim. Tahtadan bağımsız çalıştırmak için. Hangi amaçla çalıştırırsanız çalıştırın...

Merhaba;

Bu ürünün asıl amacı OPS'i müstakil çalıştırmaktan ziyade tamir aşamasında tahtanın kurumdan alınması yerine sadece OPS'in alınıp, onarılmasını sağlamaktır. Yani kurumda yapılamayan OPS arızalarını servis istasyonunda onarırken kullanılan test kiti diyebiliriz.
Bu tür bilgileri bu şekilde paylaştığınızda bu kötü niyetli kişilere bir kapı oluyor. Okuldan yada kurumdan OPS'ler çalınıyor ve bu kit ile yada tek olarak satılıyor.
Pek çok kurumda kayıp/çalıntı OPS mevcut olduğu ve bunların 2. el ürün sitelerinde satıldığı tespit edildi. Bizler o OPS'in hangi kuruma ait olduğunu hatta kurumda nereye takıldığını dahi görebiliyoruz. Yakın zamanda bu kişiler için adli işlemler yapılacaktır.

Geri