Opel corsa mı nissan micra mı??

Kodla Büyü

nalan33

Site Gezgini
Arkadaşlar otomatik araba almayı düşünüyorum ilk arabam olacak. Opel corsa 2008 model var bulduğumuz bir de 2007 model micra var ikiside 35-36 civarı. Hangisi daha mantıklı?

Opel al hocam Nissan ( Micra, juke, qashqai hepsinde aynı kullanılıyor) otomatik şanzıman fiyatı 29 bin 750 tl ile 39 bin tl arasıdan değişiyor bilgin olsun bir arkadaşıma maalesef sattılar elinde kaldı sonra bedavaya verdi...Araştır internette de görürsün zaten. Not: Servis fiyatıdır...

Teknik olarak pek anladığımı söyleyemem. Ama 2007 ve 2013 model micra kullandım. Şehir içinde onun kadar pratik araba görmedim. Uzun yolda çekilmiyor, ama trafikte bence 1 numara.

otomatık dusunuosanız eskı model bakmayın derım. ben opel kullanıyorum corsa 2010 model. gayet memnunum.

Kısa sürede değiştirmeyi düşünüyorsanız Corsa'nın piyasası daha hızlı, uzun sürede Micra daha kullanışlı ama piyasası daha yavaş gidiyor.

Hocam Corsa Easyytronic şanzımanların konforundan memnun olmayanlar olanlardan fazla ancak 1.4 tam otomatik 6 vitesliler fena değildi.

Bütçeyi yükseltmenizi öneririm. Çok temizine denk gelmezseniz iki araç da başınızı sağlam ağrıtabilir. Corsa'nın küçük hacimli motoru olan otomatiklerinin çekişinin iyi olmadığını söylüyorlar. Otomatik alacak olsam şahsen Opel bakmazdım. Micra'nın da 2012 sonrasının daha iyi olduğu söyleniyor. Bir ara ben de almak üzereydim. Bu arada bahsi geçmemiş ancak Peugeot ve Citroen'in küçük otomatik araçlarına da bakmanızda fayda var derim.

İkisi arasında kalsam bende opel alırdım. Aslında g kasa astra sedan da bakabilirsin hocam zaten sedan diye geçse de şimdiki sedanlar gibi uzun değildir. 2003-2004 en dolulusu elegance ı 34-35 e alırsın. Şu an 2017 dizel passat kullanıyorum inancın olsun o arabanın hızlanırken verdiği yola oturma ve keyif hissini alamıyorum yeminle

Geri