Opel Corsa, 2006 Model, 1.3 CDTI, Gümüş, 70.000'de, Dizel

Kodla Büyü

earl

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
+
Boyasız, darbesiz, temiz.

Sizce 17.500 eder mi? Yani alayım mı?

dizel corsalarda beyin sorunu var. İyice araştırıp çyle karar verin. beyin fiyatı serviste 3600 TL. Araştırmadan kesinlikle karar vermeyin.

ben araba ararken denk gelseydi kesin alırdım heralde. temiz corsa bulamayınca 2004 model polo trendline aldım 17.500 tl'ye.

hocam bahsettiğin opel corsa nın serisi ne peki? cosmo-enjoy-essentia-euro-silverline-black&white-sport?
bunlardan hangisi? herbirisindeki donanım özellikleri farklı olduğu için fiyat farklarında 1-2-3 milyar oynamalar olabiliyor herbir serisi arasında donanımına göre.. seriyide yazarsan daha doğru yorumlarda bulunabiliriz :)

Hocam nette şöyle bi gezdiğiniz zaman söylediğiniz tarz arabaları 16-17 bin arası alabileceğinizi düşünüyorum.
(Bende de vectra var ve uzun yolda mükemmel ama şehir içi için ufak bi araba arıyorum. Malum Ordu gibi ufak bi şehirde vectra kullanmak çok zor.)

opel corsa tam şehiriçi arbası. Bende 2006 1.2 essentia var.80 beygir yakıtı az vergisi az. Öğretme için ideal bir araba. benimkisi benzinli dizel araba arıza verdimi elini çek hocam.

miray hocam iyisin ins.3 hafta evvel edirne deyken bi corsa 1.3 ctdi gordum doktor dan 63.000 km de oda 2006 modeldi sanırım. istedigi fiyat 16.500 du ki bu pazarliksız hali.asagi yukari ayni ama aracı servise goturup check-up yaptır derim

benim arkadaşım 1.2 benzinli 16500 e aldı.ama full modeli ve çokkkk temiz. 20000 km de aldı.biniyoruz sıfır gibi

Ben 2006 model Dizel ford fiesta görmüştüm 16 milyar ama 15.500 de yapar herhalde sahibi. 55 bin km. çok temiz di. onunla sizin alacağınız araba aynı sınıf sanırım.Karşılaştırma imkanınız olsun diye bu örneği verdim.

bende opel corsaları çok beğeniyorum bi gün araba alacağımda tek tercihim bu araba olur. yazın biraz araştırmıştım üç aşağı beş yukarı bu fiyatlarda seyrediyor. siz görün bi sorun yoksa içinize siniyosa alın derim. hatta bu mesajları görene kadar aldıysanızda hayırlı olsun :)

Geri