opel corsa 1.2i twinport essentia nasıl bir araba

Kodla Büyü

momo

Üye
merhaba arkadaşlar araba almak istiyorum opel corsa 1.2i twinport essentia 21.500 diyorlar ama 19 bine düşer sizce nasıl uygun mu?
km 72.000 bin
sonra ilk elden miş.
2006 model

hocam aynı aracın 2005 modeli bende var.

öncelikle şunu sorayım araba tüplü mü benzinli mi?

hocam araç 1.2 motor olmasına rağmen 80 beygir. çekiş konusundan çok büyük sıkıntı çekmezsiniz. zira clioların citroenlerin 1.4 leri 75 beygir. yakıt olarak benimki tüplü ve şehirler arası 130 kuruş şehir içi 160-170 kuruş civarı yakıyor. benzinlide hemen hemen 2 katı yakar.

araçta iki hava yastığı var ön camlar otomatik klima var.

fiyat olarak bana yüksek geldi sahibinden.com ilanlarına bakarsanız daha düşük km leri daha uygun olabiliyor.

başka sorunuz varsa sorun detaylı bilgi vereyim

demek pahalı.ben antalya da oturuyorum sahibinden bulduk arabayı ama galeriden.daha çok antalya,burdur ve ısparta gibi yakın şehirlerdeki arabalara bakıyorum da.peki normalde fiyatı ne ki.beni 2 yıl idare etsin yeter

hocam ben çok uzaklara gidip alamam.birde şimdilik otomatik istiyorum.20 bine kadar çıkabiliyorum.yani bu sadece bir örnekti.ilahi opel olacak değil.başka markalarda olabilir

benimki opel corsa 1.2 triptonik benzinli 2005 model. 57000 km de.geçen sene kurban bayramında 19.250 ye almıştım.
bir kere beyin arızası yaptı 300 tl ye yaptırdım. başka sorun da çıkmadı Allah a şükür. ben de acemiydim aldığım da şimdi öğrendim biraz. otomatik olması çok güzel.
küçük olduğu için de park etmesi kolay her yere sığıyo.

Ben 15000 civarı palio bakıyordum bu corsalar pahalıdır diye hiç yanaşmadım corsa mı düşünsem acaba?

bu aralar bende düşünüyorum ama otomatik vites olmalı,
yalnız polo ve corsa arasında kararsızım yakıt benim için önemli motorda büyük olsun istemiyorum vergi açısından

corsa 1.0 2004 benzin düz vites kullanıyorum. tavsiye ederim. mutlaka bi sürün deneyin derim. ben denedim de aldım. 1.2 ile 1.0 arasında dağlar yok belirtmek isterim. ama yakıt konusunda 1.0 lik motor çok çok iyi tavsiye ederim.

Geri