opel astra mı honda civic mi

Kodla Büyü
Tabi ki opel astra.Aldığın zaman satabilme olasılığın çok fazla 1600 motorları gayet az yakıyor.Bende de vectra var biraz param olsa astra alacağım inşallah.Sen bilirsin yine de

hocam 2009 modeller üzerine konuşabilirim. iki arabadan da tanıdıklarımda var ve karşılıklı kıyaslama fırsatım oldu. 2. el alacaksanız arabaları kıyaslamak gerekir donanımlarına göre fakat genel konuşacak olursa honda civic kesinlikle çok daha mükemmel duruyor. hem içinde hem dışında.

eğer 2001-2004 modeller arası civic ve astralardan konuşacaksak, astra derim, görüntü o zamanki civiclere göre daha hoş ve donanımları ile de bir artıya sahip.

honda astradan üstün bir araçtır. benzinde en az yakan araçları dünyada honda üretir. astra az yakan diyen arkadaşlara.

share_' Alıntı:
honda astradan üstün bir araçtır. benzinde en az yakan araçları dünyada honda üretir. astra az yakan diyen arkadaşlara.
herşey yakıt demek değil konfor yere yakınlık bunlarda önemli. tekrar satabilme bence opelden şaşma

astra hondadan daha mı konforlu. belliki opel aracınız var. honda kullanın derim. malesef herkes kendi kullandığı aracı övüyor. ama benim aracım focus. bundan dolayı yorumlarım daha gerçekçi. çünkü ne astra ne honda sahibiyim.bu arada hondanın 2. elini araştırın derim.

arkadaşlar satılık honda cıvıc aratın bakalım kaç tane buluacağız honda daha iyidir ve cıvıc modeli cok rahat satılır.

ya işte ben şuna şaşıyorum. araç kullanan birisi hondanın nasıl bir araba olduğunu bilir. ama burada bazı arkadaşlar kulaktan dolma bilgilerle fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlara yanlış bilgi veriyorlar...

Hocam çok zor bir soru sormuşsunuz. İkisi arasında kaldı isen maddi durumun hangisinin daha modellisine ve daha az kilometrelisine yetiyorsa onu al.

İkisi de birbirinden güzel :++:

Zira bu konuda gereksiz tartışma çok olur. Sen kafana göre takıl

2009 civic otm vites sahibiyim. aracı almadan astra ve civic arasında gidip gelmiştim. ancaaakk honda test sürüşüne çıkana kadar tereddüt vardı. testi yaptık donanıma bile bakmadan aldım diyebilirim hondayı.
astrada elegance paket vardı otm far, yağmur sensörü, vb şeyler. ama pişman mıyım? kesinlikle hayır. tekrar alsam yine civic alırım.

paran var 2005 ve üzeri model alacaksan honda, 2000 ile 2005 arası düşünüyosan astra 8)
benim opel astra cd im var, 2000 model. 1 yıldır kullanıyorum, Allaha şükür sorun yok ve çok memnunum. bakımını yapacan sorunsuz bineceksin.
şimdiden hayırlı olsun.

2007 ve üzeri ise hiç düşünmeden honda civic, bana kalsa hb olanından alırdım ,sırf tasarım harikası uzay modulü

Yorum yazan arkadaşlara teşekkür ederim.
Honda civic'e karar verdim. İnşallah pişman olmam.

Allah hepimizin kazasız belasız sürmesini nasip etsin... :)

saimserin' Alıntı:
Tabi ki opel astra.Aldığın zaman satabilme olasılığın çok fazla 1600 motorları gayet az yakıyor.Bende de vectra var biraz param olsa astra alacağım inşallah.Sen bilirsin yine de

civic alırsan satamazsın resmen kaptırırsın elinden ama astra alırsan satabilme olasılığın var. civic nire astra nire

geçen hafta kardeşim dizel opel astra aldı. bundan önce golf'ü vardı. astradan çok memnun şimdilik....
kampanya varmış. 50000'e aldı. 5000 tl indirim olmuş...

ba2khan' Alıntı:
2007 ve üzeri ise hiç düşünmeden honda civic, bana kalsa hb olanından alırdım ,sırf tasarım harikası uzay modulü

Katılıyorum, kullanıcısı olarak tavsiye ederim :)

Geri