Opel İnsignia mı Scoda SuperB mi??

Kodla Büyü
Araç babamın üzerine olacak evet. Ancak babamın şimdiye kadar hiç bineceği bir arabası olmadı. Dolayısıyla hiçbir fikri yok.Üstelik ona sormadığımın sanılması gerçekten üzücü. Eşime tabiki danışacağım çünkü aracı o ve ben kullanacağız. Şu foruma ne zaman Bişey sorsam soru dışında cevap Veren vatandaş çıkmazsa vallahi dişimi kıracam artık :verymad:

mevzu anlasildi arac babanizin degil yani. sadece su mu bu mu diye sorsaydiniz keske.

konuyla alakasiz, sirf vergi vermemek icin sirket uzerine araba alip isle alakasi olmayan sahsi kullanim yapanlara ve buna canak tutanlara gicik olurum. zaten devlet adam gibi vergi toplamadigi icin dolayli vergilerimiz urun fiyatinin 3 kati ya...

ben zaten o şekilde sordum güzel kardeşim.ama anlamak istediğin yerinden anladın sen.sen nerden bileceksin ki babamın her türlü işini benim yaptığımı,ekmeğine kadar benim aldığımı,heryere benim götürüp getirdiğimi.devlet böyle bir hak verdiyse, üstüne üstük bilmem kaç tane doktora görünüp kapı gibi rapor varsa elimizde tabiki bu hakkı kullanacağız. sana soracak değiliz. hayattta en nefret ettiğim adam tipi budur.çekemiyorsan anten tak bilader.hadi şimdi yaylan bakalım

anteni size coktaaan takmislar cekebildiginize gore :lol:
ne yazik ki bir engelli sizde yok, almadik oyle bir araba. gerek yok.

devlet 600 milyon liralık vergi borcunu sadece 1 şahsın af getiriyor siz de kalkmış bunu mu hesaplıyonuz?

Almadın ama ağzının suları burdan görünüyor suicide. Devleti okadar düşünüyorsan 2 ay bedava çalışta boyunu bi görsün herkes. Kuru sıkı atması değil öyle.

hanibal07' Alıntı:
Almadın ama ağzının suları burdan görünüyor suicide. Devleti okadar düşünüyorsan 2 ay bedava çalışta boyunu bi görsün herkes. Kuru sıkı atması değil öyle.

ya he ya he, cook kiskandim genco catliyorum suan bilemezsin. hadi git sen kararini ver, 5 sene satamayacaksin ona gore iyi dusun :puhaha:

hanibal07' Alıntı:
Sağdan git belki para bulursun kardoo. Avucunu yalada bitarafın şişmesin :wink:

ahlak seviyenie hayran kaldim, gorev yeri soylede esi dostu uyaralim coluk cocuk zayi olmasin.
benim paraya ihtiyacim yok, senin binmeyi dusundugun araclardan coktan hevesimizi alip indik. hadi git sen sisini indir, uc kurusunla hava atmaya kalkma.

yaw arkadaş adam düzgün bir soru sormuş konu nerelere gelmiş :) Arkadaş burada birilerini kandırmıyor sahtekarlık yapmıyor ,engelli olmak ayıp değildir herkesin başına gelebilir, devlette engellilerin hayatını biraz daha kolaylaştırmak için bazı avantajlar sağlamış. Sağlığımız yerinde olsun gerisi önemli değil.

Sorunuza gelecek olursak hocam benim tercihim süperb olurdu.

Görüşlerin için teşekkür ederim aynenbadi hocam. eee ADAM olanın İNSAN olanın hali başka tabii

Hadi lan ordan suicide sen zengin kız fakiroğlandaki fakir oğlan bile olanazsın be oğlum :puhaha: muhtemelen birkaç sene öncesine kadar superb yi falan yoğurt markası filan sanıyordun. Öğretmenliği de spor için yapıyorsun ha şimdi :puhaha:

Moderatör, yönetici falan yok mu bu forumda, seviye en ergen forumlarından bile aşağıda. Öğretmen forumu olacak bir de.

sovmeyecegim, lanı yankınlarda ara ama sen :) ben fakir oglanim evet. elimde zaten arabam olmasa, senin otvden yirtmaya calisirken taklalar attigin superb i yarin pesin alir koyarim kapiya :)

evet spor icin yapiyorum, sagda solda aglamiyorum notlber ucreti zart zurt diye :+1:

Yavaş koy da dönüp dolaşıp şeyolmasın :puhaha: Genelde bizim insanımız sahip olamadığı şeyleri kendinde misli misli varmış gibi göstermeyi pek sever. "sen benim kim olduğumu biliyormusun" ve "istersem senin bu aldığından 3 tane koyarım kapıya" bunların en klasik örneklerindendir. Bu türler toplumumuzda nesli bir türlü tükenmek bilmeyen türler olup aslında hiçbir halta da sahip değildirler :puhaha:

ben seni kiskaniyormusum ya hani, sen beni kiskaniyorsun bence. zira 30 tane otv odesen saglikli bir babaya sahip olamayacaksin. dahada bir sey demiyorum, paraya tapmayana yeterli.

Bukadar çirkinleşeceğini inan tahmin etmemiştim. Ama şuna inan ki sağlık dediğin şey pamuk ipliğine bağlı birşey. Yarın ne yaşayacağımızı bilemediğimiz bir dünyada yaşıyoruz.Yani bugünkü sağlığına sıhatine güvenme bence okadar. Netice olarak rabbim herkese hakettiğini versin. Ne bir dirhem eksik ne bir dirhem fazla

Suicide' Alıntı:
ben seni kiskaniyormusum ya hani, sen beni kiskaniyorsun bence. zira 30 tane otv odesen saglikli bir babaya sahip olamayacaksin. dahada bir sey demiyorum, paraya tapmayana yeterli.
Ne kadar çirkin bir ifade. Düşmez kalkmaz bir Allah. Gerçekten öğretmenmisiniz.

Hocam gel boşver almanları, size bi civic otomatik yakışır :+1:
Ayrıca değmez birbirinizi kırmaya :+1:

Sayın hocam, otomatik şanzıman arıyorsanız Toyota veya Honda tavsiye ederim. Özellikle otomatik Civic sürüşü çok rahattır. Honda servisinde şanzıman arızası olan hiçbir otomatik gelmediğini söylemişlerdi bana...

Bu arada tavsiyem, lütfen şu üç günlük dünyada kalp kırmayalım. :)
Saygılarımla değerli hocalarım.

Süper b passat ayarındadır hatta daha iyi yonleri de var. Honda civic bu araçlara denk değildir. Civic lpg ve otomatik düşünüyorsanız öneririm.

Geri