Online Kasko Teklifi Sorgula Yapan Site Var Mı ?

Kodla Büyü

losar

Seçkin Üye
Seçkin Üye
telefon numarasını vermeden internet üzerinden kasko sorgulamak mümkün mü ?

Son düzenleme:
Ben her yıl sigortam.net üzerinden yapıyorum ama günü gelince sürekli telden rahatsız ediliyorum.
Daha uygun varsa ben de alternatif arıyorum.

Benim sigortacı Ankara'da. Zamanı yaklaşınca genelde whatsapp'tan yazar. Hallederiz kargoyla olduğum yere gönderir :) Hiç Ankara'da bulunmadım. Peugeot gruplarından tanışmıştım. Yenileme zamanı da bir sürü firmadan teklif alıp tablo yapar. Tabloyu inceler ben seçerim. İMM gibi detaylarda değişiklik istediğimde yeniden fiyat çalışır. Yıllardır tüm sigorta, kasko, tamamlayıcı sağlık sigortası, ev sigortası aklınıza ne gelirse onlarla çalışıyorum. İnternet firmalarına elini veren reklamlara kolunu kaptırıyor malum.

Aman sayın hocam. Kasko, sigorta işlerini mutlaka çok iyi bilen birisine yaptırın. Mümkünse acente ile çalışın. 2 yıl önce %100 karşı tarafın suçlu olduğu bir kaza yaşadım. Kasko evraklarıyla hep kendim uğraştım, her şeyi kendim topladım. Eksikleri hep kendim bulup düzenledim. Araştırdım, sordum, öğrendim. Daha sonra kaza yapmış bir yakınıma durumu anlatınca o da kaza yaşadığını hiç bir evrak işiyle uğraşmadığını, her işi sigortacısının takip ettiğini söyledi. Resmen paramla mağdur oldum. Üstelik pert evrakına bildiği halde şerh düşmediği için arabamın değerinin çok altında bir ödeme aldım. Bir de yeni arabam için sigorta teklifi vermeye kalktı. Tabi ki başka yerde yaptırıyorum artık.
Kaza yaşadığınızda kullanacağınız bir ürünü satın alıyorsunuz, kaza yaşadığınızda üç maymunu oynuyorlar resmen.

Allianz bana bu sene en Uygun teklifi verdi. İnternet üzerinden yaptırınca 500liralikta Hepsiburada çeki verdi onuda harcadım. Yıllardır internetten yaptırırım geçenlerde depremden dolayı Ön cam kırıldı, camciya gittim poliçe + sürücü belgesi ile 2dakikdada işlemleri halletti. Babamın araba çatı altında kalmıştı onuda kaskodan başka ilde yaptırdık. İşi yapan Özel servis evraklarını takip etti en son iş bitti biz arabayı aldık gittik. Bir hafta sonra para yatti Ustaya eft yaptık...
Sonuç olarak arada cirdi farklar varsa İnternetten yaptırmak mantıklı bence

koalay
sigortam.net
sigortaladim.com(doğuş grubuna ait, vw,seat,skoda,audi gibi araç sahibiyseniz mutlaka fiyat alın)

Allianz bana bu sene en Uygun teklifi verdi. İnternet üzerinden yaptırınca 500liralikta Hepsiburada çeki verdi onuda harcadım. Yıllardır internetten yaptırırım geçenlerde depremden dolayı Ön cam kırıldı, camciya gittim poliçe + sürücü belgesi ile 2dakikdada işlemleri halletti. Babamın araba çatı altında kalmıştı onuda kaskodan başka ilde yaptırdık. İşi yapan Özel servis evraklarını takip etti en son iş bitti biz arabayı aldık gittik. Bir hafta sonra para yatti Ustaya eft yaptık...
Sonuç olarak arada cirdi farklar varsa İnternetten yaptırmak mantıklı bence
Allianz 2 yıl önce 38bin TL'lik hasarı kaskodan ödememek için kırk takla attı.
Sol ön disk ve çamurluk hasarına, 1 ay 10 gün serviste bekledi araç.
Şirket adına çalışan exper hakikaten işini bilen biriydi, hakkını yememek lazım. Ödemeyi bize yıkmak için her yolu denedi ama ödediler sonunda.

Hocam öncesinde tsb.org.tr/tr/kasko-deger-listesi buradan bi kasko değerini öğrenin sonrasunda sigortaladim sigortam net gibi yerlerden teklif alın derim.

Aman sayın hocam. Kasko, sigorta işlerini mutlaka çok iyi bilen birisine yaptırın. Mümkünse acente ile çalışın. 2 yıl önce %100 karşı tarafın suçlu olduğu bir kaza yaşadım. Kasko evraklarıyla hep kendim uğraştım, her şeyi kendim topladım. Eksikleri hep kendim bulup düzenledim. Araştırdım, sordum, öğrendim. Daha sonra kaza yapmış bir yakınıma durumu anlatınca o da kaza yaşadığını hiç bir evrak işiyle uğraşmadığını, her işi sigortacısının takip ettiğini söyledi. Resmen paramla mağdur oldum. Üstelik pert evrakına bildiği halde şerh düşmediği için arabamın değerinin çok altında bir ödeme aldım. Bir de yeni arabam için sigorta teklifi vermeye kalktı. Tabi ki başka yerde yaptırıyorum artık.
Kaza yaşadığınızda kullanacağınız bir ürünü satın alıyorsunuz, kaza yaşadığınızda üç maymunu oynuyorlar resmen.
geçmiş olsun hocam; bende neredeyse 10 yıldır çalıştığım sigorta acentesinde benzer bir mağduriyer yaşadım; kaza olur olmaz aradım bana ne K.T.T ne alkol muayenesi hakkında bilgi vermedi. Allahtan oradan birtrafik ekip aracı geçiyordu sağolsun onlar hallettiler.
Ciddi bir kaza geçirdim; kazanın şokundayken doğru bilgilendirme yapması gerekirdi.Bende bu sene sigortam netten tek tek inceleyerek ve teminatları seçerek kaskomu yaptırdım. En azından tüm teminatları da kendi istdiğim gibi ayarladım.
Gerçekten düzgün bir acente bulursanız orda yaptırın yoksa hiç uğraşmayın sigortam.net daha iyi gibi. bakalım; inşallah hiç kullanmam gerekmz.

Allianz 2 yıl önce 38bin TL'lik hasarı kaskodan ödememek için kırk takla attı.
Sol ön disk ve çamurluk hasarına, 1 ay 10 gün serviste bekledi araç.
Şirket adına çalışan exper hakikaten işini bilen biriydi, hakkını yememek lazım. Ödemeyi bize yıkmak için her yolu denedi ama ödediler sonunda.
hocam kasko nasıl bu derece zorluk çıkartır ? tek taraflı bir kaza mıydı? ve allianz bilinen iyi bir firma imajı vardı kafamda.sanırım tüm sigorta firmaları sıkıntılı.

Tek taraflı kazaydı. Ödemeden nasıl yırtabilirimin tüm yollarını denediler.

Ben tanıdık acenteya yaptırıyorum. Farklı farklı firmalardan yaptırdığı oldu ama sorun yaşamadım. Kaza yapmadım ama iki farklı araçla iki farklı kaskoyu kullanırken arızadan yolda kaldım. Çekici, bizi taşıyacak araç, otel hepsini de sorunsuz kullandım.
Firma önemli

2011 yılında kullandığım araç kaskosu allianzdı. Kaza yapınca araç pert oldu. Hiç sıkıntı yaşamadım o süreçte. Sonraki araçlarda yapı kredi mobil üzerinden allianz yapıyordum teminatları kendim seçip.

sigortam.net, sigorta şirketlerinin sitelerinden aldım en uygunu Allianz verdi. Birde bankaların sistemlerinden tarama yaptım.

Benim 9 yıllık sigortacı ilk defa iş yapması gereken zamanda 1 ay sinir küpü yaptı beni,sadece kendimin değil onun yapması gereken yada yanlış yaptığı durumların bile peşine kendim düşmek zorunda kaldım.
Güzel güzel konuşupta olumsuz efendim yazdık efendim ettik efendimlerle olmuyor iş..
Artık banka şubesi aracılığıyla yapıyorum bakalım bu nasıl olacak

Geri