okulweb ftp şifresini temin edemiyoruz.

Kodla Büyü

Braweheart01

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
bir arkdaşımın görev yaptığı okulun meb.k12.tr tabanlı sitesinin ftp şifresini kaybettik.
ne yaptıysak alamadığımız gibi bir muhattap da bulamadık.
1-
https://okulwebyonetim.meb.gov.tr/login.php adresine girilemiyor.
2-
mail atacağımız herhangi bir muhattap bulamadık
internet@mebk12.tr adresi ile unuttum@meb.k12.tr adreslerine mail attık, böyle bir adres yok uyarısı aldık
3-
bakanlık merkez teşkilatı telefon rehberinde internet siteleri ile ilgili birimin telefon numarası yok, bakanlığı aramama rağmen bu konuda uğraşan bir muhattap bulamadım.

Bu konuda yardım istiyoruz.
okulun imkanlarını kullanarak veya resmi yazı, resmi mail vb. okul web ftp şifresini nasıl öğrenebiliriz?

Okulun mebsis şifresiyle giriyorsun hocam. girdeikten sonra orda maille sorun bildirme . FTP şifresini değiştirme yapabiliyosun

aynı sorunla bende karşılaşmıştım.. yıllar önce o zamanki idarem mail adresinin olması gerektiğinide bilmiyorlardı ve doğal olarak mail şifreside yoktu. ilçeye başvurdum. ordan bana ildeki bilgi işlem dairesinin telefonunu verdiler ve hem mail şifremizi hemde ftp şifresini oradaki yetkiliden elde etmiştim...

yeni başlık açmadan buradan sorayım, peki meb tabanlı okul mail şifresini de aynı yoldan temın edebilir miyim?

Geri