okulun adsl faturası ödenmediği için bağlantı yok

Kodla Büyü

confrere

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar, okullarda adsl faturası ödenmediği için bağlantı hemen gider mi, bizim okula hiç fatura gelmiyormuş, milli eğitimden mi halloluyor bu işler anlamadım ki....

4440735 i aradığımda ödenmemiş faturanız bulunmaktadır diyor, bu arada modemde adsl ışığı da yanıp sönüyor....

hocam telekomdan faturaları alıp milli eğitime götüreceksiniz ve onlar ödeyecek. aynı şey benim başımada gelmişti

bizde de aynı bakalım ne zaman halledecekler. walla ben bu işe hiç bakmıyorum beni ilgilendirmiyor faturaları da ben takip edemem yaaa :verymad:

benim de başıma gelmişti. 1 fatura ödenmemiş diyordu aradığımda ve int. kesilmişti. ama ben idareye bildirdim onlar halletti, bi de ben koşmadım peşinde

tek ben değilmişim demek ki, idare de faturaları alıp götürdüğünü söyledi mem e zaten ama, bakalım ne zaman ödeyip de açacaklar,

pin_eses hocam katılıyorum size, onun peşinden de mi biz koşacaz, hiiiç işim olmaz...

bi de 3 aylık fatura ödenmemiş, bu zamana kadar nasıl kesmemişler onu anlamadım....

arkadaşlar fatura ödenmediği için değil o kesinti

bizde de oldu

ödenmemiş faturanız var diyor müşteri hizmetleri otomatik olarak

ama sorun static ip de

yerel telekom müdürlüğünüzü arayıp static ip sorunumuz var deyin

hemen hallediyorlar

biz de 1 hafta bekledik

adsl ışığı yanıyor internet yok

yanıp sönme sorunu başkadır hocam. hatlarda problem vardır telekom gelsin kabloları kontrol etsin. faturalar ödenmediğinde hiç sinyal gelmiyor. bizim 6 aylık ödenmemişti kesilmişti :) faturaları verip açtırdık sonra.

serkanholep hocam, yani şu an benim telekom u aramaktan başka yapabileceğim bişey yok di mi ?

teşekkürler arkadaşlar, telekomdan gelip yaptılar sonunda, hatlarda problem varmış....

Geri