Okulum için tasarladığım logom nasıl olmuş

Kodla Büyü

serci2001

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar photoshopta ilk çalışmam olarak okuluma logo yapmaya çalıştım. Bakalım beğenecekmisiniz. Güzel olan ve güzel olmayan taraflarını şöyle olsa daha iyi olabilirdi şeklinde düşüncelerinizi belirtirseniz sevinirim.

aşağıda düşüncelerini belirten arkadaşların belirttikleri noktalarda değişiklikleri yaptım şimdi hangi hali güzel görünüyor. Düzeltilmesi gereken yerler varsa yorumlarınızı bekliyorum.

Tamamdır hocam beyaz kırmızaya dönecek.

Arkadaşlar 27 kişi konuya bakıp bir arkadaşımız kendince güzel olmayan yeri belirtmiş. Diğer arkadaşlar beğenmişmi beğenmemişmi işte bunu anlamak bütün mesele

Hocam konu geceyarısı açılmış. Ondan yorum gelmiyordur. Ben yazacam birşeyler ama internete telefondan bağlandımdan olsa gerek resim gözükmüyor.

bence guzel ama mudurler genelde armayı kıyafete basıcaz cok deyaylı olmasın dıyorlar burada

Basımı yapacak yer ile görüşürüz net baskı yapamayız derlerse bir daha düşünürüm artık.

Yukarıda önizleme görünmüyor bilginize...

Tam yuvarlatılmamış basık olmuş.
Yazı fontları değiştirilebilir.
Bayrak büyük olmuş.
Siyah çizginin içinde farklı renkler var bu kısım tam siyah olsun.

Elinize sağlık.

Arkadaşlar yorumlarınızı dikkate alıp düzenlemeleri yapıp yeniden yükledim. Yazı karakterine karar vermek ne zor şey

Gözüme ilk çarpan şey: bayrak ile tarihin yer değiştirmesi oldu.Garip ama bir an içimden öyle geldi.Sanki daha güzel olur gibime geldi.

mazaka2012' Alıntı:
Gözüme ilk çarpan şey: bayrak ile tarihin yer değiştirmesi oldu.Garip ama bir an içimden öyle geldi.Sanki daha güzel olur gibime geldi.

Sayın hocam söylediğini hemen uyguladım ve karşımda sanki başı sarılı ninja varmış gibi bir görüntü oluştu :D

Geri