OKULUM İMAM HATİP OLACAKMIŞ ?????

Kodla Büyü

esilasoul

Aktif Üye
peki ben ne olucam acaba??? yani fikrlerinize yada öngörülerinize ihtiyaacım var arkadaşlar.. şu anda formatörüm ve ilköğretimiz... ben gidermiyim acaba?? ya bazen düşünüyorumda belki ben seneye öğretmen bile değlim... şimdi de değlimde en azından okuldayım belki de seneye bizleri ilçeye isterler... :verymad: :x

hocam imamhatip olması ilkokul olmasından iyidir. siz kalırsınız bence. imam hatip de olsa orta okul sonuçta

Mr.Spermata' Alıntı:
Ben kızım olursa adını EKİN koymayı düşünüyorum.
hocam mesajınızı görünce korktum yanlış başlığa yazdım diye ama galiba siz yanlış başlığa yazdınız :mrgreen:

missilver' Alıntı:
hocam imamhatip olması ilkokul olmasından iyidir. siz kalırsınız bence. imam hatip de olsa orta okul sonuçta
umarım dediğiniz gibi olur hocam gerçekten ne olucağımızı bilememek çok büyük bir sorunnn

imam hatip olursa kalırsın. yada idarecilerinle beraber tüm personel havuza alınır ilçedeki boş okullara tercih yapmanız sağlanır. imam hatiplerde sizde çalışabilirsiniz. muhtemelen şuan olandan daha çok dersin olur.

evrim0626' Alıntı:
imam hatip olursa kalırsın. yada idarecilerinle beraber tüm personel havuza alınır ilçedeki boş okullara tercih yapmanız sağlanır. imam hatiplerde sizde çalışabilirsiniz. muhtemelen şuan olandan daha çok dersin olur.

o zaman ikinci bir bilişimciye ihtiyaç doğuyor demek ollur.. ki bence bizleri hiç istemicekler yoksa ihtiyaç olucak, ve bence 4+4+4 sisteminde ortaoklul ayrı olucağından ister istemez şube sayıları artacak ve 1 saatlik dersimiz bile olsa her okulda aşağı yukarı ikinci bir bilişimciye ihtiyaç olucak öyle değilmi?? sizce alımlarmı artar böyle olmasın diye tamamen mi kaldırılır bu söylenenlere göre kaldırmaları daha muhtemel :verymad:

hocam bu aralar hiçbir konu hakkında şu olacak denilemiyor. bundan sonra mebde herşeyi bekleyip göreceğiz. her an herşey olabilir . mebin yeni sloganı hergün yeni bir tat yeni bi dokunuş yeni bir sürünceme :)

beyazgolge' Alıntı:
hocam bu aralar hiçbir konu hakkında şu olacak denilemiyor. bundan sonra mebde herşeyi bekleyip göreceğiz. her an herşey olabilir . mebin yeni sloganı hergün yeni bir tat yeni bi dokunuş yeni bir sürünceme :)
:D :D

Hocam okulunuzun imam hatip olması o binanın imam hatip okuluna tahsis edilmesi demektir. Siz o binaya atanmadınız, o kuruma atandınız. O bina başka bir kurum tarafından kullanılacak ise, bence sizin kadronuz kurumunuzda kalmaya devam edeceği için başka bir binaya geçerceksiniz. İmam Hatip ile alakanız olmayacak. Ama hangi binaya?

hocam evet norm sayılarımızda bir artış olabilir ama bu çok fazla olmaz zaten birçok arkadaş norm fazlasıydı şimdi norm kazanırlar. ayrıca bizim burda okullar ayrılmıyor. sabah ikinci 4 öğleden sonra birinci 4 oluyor. ayrıca ilkokul olan bir okulda şuan bizim normumuz olamaz. ordaki arkadaşta ortaokul olan binaya geçerse alımlarda bir değişiklik olmaz gibi bence.

evrim0626' Alıntı:
hocam evet norm sayılarımızda bir artış olabilir ama bu çok fazla olmaz zaten birçok arkadaş norm fazlasıydı şimdi norm kazanırlar. ayrıca bizim burda okullar ayrılmıyor. sabah ikinci 4 öğleden sonra birinci 4 oluyor. ayrıca ilkokul olan bir okulda şuan bizim normumuz olamaz. ordaki arkadaşta ortaokul olan binaya geçerse alımlarda bir değişiklik olmaz gibi bence.
evet ama her binanın bir formatöre ihtiyacı o0lmıcak mı?? gerçe duruum aynı oluyor sadece birinden alıp birine koyuyorlar :|

Bizim okulda da ayrılmayacak, sabah ikinci 4, öğleden sonra birinci 4. Hesaplamadan geçilen yeni sistemde yine her ilde, her ilçede, her okulda farklı uygulama var. :?

Geri