okulllarda 4+4+4 için temmuzda seminer var mı

Kodla Büyü

zik_zak

Aktif Üye
bazı okullara yazı gitmiş diyorlar, bilgisi olan var mı arkadaşlar, planlarımızı ona göre yapalım benim okula yazı falan gelmedi daha

Sitede kaynağı belli olmayan bir sürü haber var.Hocam sizin okula aynı yazı gelene kadar inanmayın bence böyle haberlere yada forumda bazıları var adam haberi yayınlıyor arkadsından kanıtını da gösteriyor onlara eyvalllah ama sağdan soldan duyduğumuz her şeyi paylaşmak doğru değil bence.

bize yazı geldi demedim sadece gelen var mı sormak istemiştim, kafamdan haber falan uydurduğum yok

Bende o haberi birinden duydum..Ankara meb i aradım.Öyle birşey yok.Rsahat olun.Merakta kalana kadar gerekli birimleri arayabilirsiniz..

arkadaşlar bizzat resmi yazı gelmiş okul, imzalamış öğretmen biliyorum.. hamili kimse yakinim olur :) antepteyim. burada bazı okullara yazı geldi. öğretmenler de imzaladı. 22 temmuza kadar burdalar..
ama ben de antepteyim bizde yazı falan yok...

Henüz bir resmi yazı paylaşan olmadı. İstanbuldayım , şimdilik bizim okula da bir şey gelmedi.

Hele bir 8 Hazirana ulaşıp öğrencileri gönderelim. Meb süprizi son dakikaya saklamamışsa iyi.
2008 de lisede görevliyim, tam karneleri bastık ertesi gün dağıtacağız. Son anda bir yazı geldi sınıf geçme yönetmeliğini değiştirmişler. Kalan veya ortalama yükseltme sınavına grimesi gereken öğrencilerin çoğu geçti karneleri baştan basmak zorunda kalmıştık.

benimde en çok merak ettiğim konulardan biri bu
bazı okullara yazı geliyo ve imzalanıyo ama okul ismi yada ili yok
bekleyip göreceğiz

Sanırım yerel olarak e-konferanslar olacak bizim ilçede 7 tane okulun konferans salonu temmuz için ayarlandı.

Sanırım yerel olarak e-konferanslar olacak bizim ilçede 7 tane okulun konferans salonu temmuz için ayarlandı.
g.gif

Geri