Okullar HAyat Olsun ile ilgili bir soru...

Kodla Büyü

zafer_can

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okullarda velilere açılmış olan Okullar HAyat Olsun projesi kapsamında açılan kurs için
her modül sonunda sınav yapmak zorunda mıyız?

evet zorunlu hocam... ben bilgisayar işletmenliği açtım 7 modül 7 sınav yapacağım...

hocam bizimde bilgisayar kursu 160 saatlik haftaya açılacak ama ben hiç bir şey bilmiyorum. mesela 7 modül diyorsunuz. o nedir ? bana yol yordam gösterir misiniz?

zambak06' Alıntı:
hocam bizimde bilgisayar kursu 160 saatlik haftaya açılacak ama ben hiç bir şey bilmiyorum. mesela 7 modül diyorsunuz. o nedir ? bana yol yordam gösterir misiniz?

Rahat ol hocam. 7 modül senin kurs planında bulunan 7 unite. O üniteleri, modülleri işlemeyi bitirdiğinde Sınav Notu vermen lazım kursiyerlere. Sonuçta ortalama kurs bitirme notu olacak.

Kolay gelsin.

zambak06' Alıntı:

hocam halk eğitim size o hangi modüller olduğunu verir. 7 modülü kapsayan bir plandan oluşuyor.
Örneğin:
MODÜL 1: BİLGİSAYAR KULLANMA (32 SAAT)
MODÜL 2: İŞLETİM SİSTEMLERİ TEMELLER (16 SAAT)

her modülün sonunda bir sınav yapacaksınız hocam bu kadar

Bu kapsamda hangi kursu verecegimiz, Toplamda ve haftada kac saat olacağı belli mı biz mı belirliyoruz? Bizim okulda da varmış ayrıntılarını pek bilmiyor idareciler.

Aranızda formatorluk olup da kursa açabilen var mı? Su anda formator değilim. İkinci donem başvuracak olursam sıkıntı olur mü acaba? Kursla formatorlugun zamanlarını çakistirmasam sorun olmaz diye düşünüyorum ama emin değilim.

Geri